reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży

Sama siebie zacytuję:
Niestety poroniłam na początku sierpnia, ciąża rozwijała się zbyt powoli, samo poszło. Jeszcze musiałam być w cudzym szpitalu, bo byłam z dziećmi na wakacjach...
Rozumiem ból i cierpienie.
U mnie beta powoli rosła, w piątek powtórzyłam betę urosla do ponad 17tys i po 72h spadła do 14812mlU.. Wizytę u ginekologa mam w czwartek, przygotowałam się na najgorsze. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała trafić do szpitala. Wylałam już morze łez.
 
reklama
Rozumiem ból i cierpienie.
U mnie beta powoli rosła, w piątek powtórzyłam betę urosla do ponad 17tys i po 72h spadła do 14812mlU.. Wizytę u ginekologa mam w czwartek, przygotowałam się na najgorsze. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała trafić do szpitala. Wylałam już morze łez.
Współczuję. Wiem co przeżywasz. Nie będę Cię specjalnie pocieszać, jedynie bądź silna.
Ja przed poronieniem podejrzewałam koniec ciąży, bo piersi przestały mnie boleć i brzuch mi oklapł.
Bądź silna, takie rzeczy niestety się dzieją i to nie rzadko 🥺
Zadbaj o siebie i próbujemy dalej 💪🏻 ( ˘ ³˘)♥
 
Do góry