reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży

reklama
Przy 1 ciazy silne zawroty glowy (ciaza skonczyla sie poronieniem)przy 2 ciemne obwodki wokol sutkow a przy 3 obecnej bol piersi jeszcze przed terminem miesiaczki
 
Ból pleców a dokładnie odcinek lędźwiowy. To była masakra, czekałam na okres a tu brak kilka dni i okropny ból pleców oraz szczypanie sutków - to były objawy dość dziwne dla mnie i męża więc zrobiliśmy test i wyszedł pozytywny :-) to był dla nas lekki szok , kochana wpadka
 
Mnie piersi nie bolały, ale wydawały mi się bardzo duże, mimo bardzo wczesnej ciąży ciemne i powiększone sutki.
 
Ja nie miałam żadnych. Do końca czułam się identycznie jak przed okresem a 4 dni po na teście były od razu dwie wyraźne kreski.
 
Zero objawów, po prostu miesiączka nie nadeszła. Pierwsze objawy zaczęły się ok 7-8 tc o to były mdłości całodniowe, mega senność i koszmarny ból piersi.
 
U mnie pierwszym objawem było parcie na mocz I częste wizyty na siku w wc nawet w nocy (i tak przez całą ciążę).
Nie miałam innych.
 
U mnie najpierw takie dziwne wibracje w dole brzucha ( nigdy wcześniej ani później już tego nie czułam) a kilka dni później też jakby zapalenie pęcherza...ból w dole brzucha, parcie ale tylko przez jedną noc i przeszło bez leków! Dwa dni po tym hcg z krwi wyszło 11.1 test ciążowy dopiero chyba po tygodniu cokolwiek pokazywał
 
reklama
Wstręt do kawy i herbaty. W pierwszej ciąży gdzieś od 6 tyg. w drugiej to samo ale zaczęło się pare dni przed miesięczką.
 
Do góry