reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko po roczku???

wiolkaj

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2009
Postów
38
Czesc dziewczyny.
Moze wyda Wam sie to glupi temat ale jestem mloda matka moja corka ma 9 mies i zastanawiam sie do jakiego czasu bedzie ona pila mleko modyfikowane.Teraz jest na bebilon pepti ale jako ze juz daje jej danonki to lekarz kazal nam przejsc na zwykly bebilon 2.
Pytanie moje brzmi jakie mleko pija Wasze podiechy po ukonczeniu roczku.Dzieki
 
reklama
krowie mleko dla rocznego dziecka to chyba o 2 lata za wcześnie...
No nie wiem?
Jak ja bylam mala to mama mi dawala mleko krowie 2 tyg po porodzie i jakos zyje, spalam super, zadnych kolek i takich tam. Moj kuzyn ktory ma 10 lat teraz tez sie wychowal na krowim mleku. Bynajmniej u nmie na kaszubach daja - nie wiem jak w polsce!:-D
 
krowie mleko dla rocznego dziecka to chyba o 2 lata za wcześnie...
matko!co wam jest???:szok:za wcześnie na to na tamto:no:moja mała juz pije krowie mleko a ma niecałe 7miesiecy.i to mi ulotkę o tym mleku szpital wysłał jak mała skończyła 6m.nie wiem skąd to się bierze.a po roku to tym bardziej bym dała krowie mleko.pozdrawiam
 
matko!co wam jest???:szok:za wcześnie na to na tamto:no:moja mała juz pije krowie mleko a ma niecałe 7miesiecy.i to mi ulotkę o tym mleku szpital wysłał jak mała skończyła 6m.nie wiem skąd to się bierze.a po roku to tym bardziej bym dała krowie mleko.pozdrawiam

Kazdemu zalezy na prawidlowym rozwoju dziecka, a ze niektore produkty np. nie zawieraja odpowiednich skladnikow czy tez moga wywolac alergie dlatego sie ich NIE ZALECA! Co ty wybierzesz, to twoja sprawa. Krowie mleko zawiera za malo np. zelaza i generalnie caly jego sklad jest raczej ciazko strawny dla jeszcze niedojrzalych jelit maluszka. Np. w Nor zaleca sie stopniowe wprowadzanie mleka krowiego w jedzeniu od 10 mies., a do picia od roku.
Zawsze mozna cos przeskoczyc i zrobic po swojemu, jesli tym dziecku nie zaszkodzimy!
A ze jedno sie ZALECA a inne NIE, to tylko po to aby maluszek w przyszlosci nie mial problemow.
 
Kazdemu zalezy na prawidlowym rozwoju dziecka, a ze niektore produkty np. nie zawieraja odpowiednich skladnikow czy tez moga wywolac alergie dlatego sie ich NIE ZALECA! Co ty wybierzesz, to twoja sprawa. Krowie mleko zawiera za malo np. zelaza i generalnie caly jego sklad jest raczej ciazko strawny dla jeszcze niedojrzalych jelit maluszka. Np. w Nor zaleca sie stopniowe wprowadzanie mleka krowiego w jedzeniu od 10 mies., a do picia od roku.
Zawsze mozna cos przeskoczyc i zrobic po swojemu, jesli tym dziecku nie zaszkodzimy!
A ze jedno sie ZALECA a inne NIE, to tylko po to aby maluszek w przyszlosci nie mial problemow.

A czym cie karmiono, ze tak moge zapytac. Wydaje mi sie ze jestes starsza odemnie i powiec czy rodzice kupowali mleko z Baltony w Gdansku czy dostawalas krowie ze slkepu lub od gospodarza z okolic. No chyba ze mama cie karmila do 3 ciego roku zycia cycem.
Ja dostawalam mleko krowie i jakos zyje, i mam sie dobrze i niemam problemow zdrowotnych i zadnych alergi. Kiedys nie bylo takich mlek w proszku a ludzie dluzej zyli. Ja gdybym mieszkala u nas na "kaszubach" to bym, pewnie brala mleko od gospodarza i bym dziecku dawala szybciej.
 
reklama
Nikt kogo znam, ktory dostawal mleko od krowy nie ma zadnych alergi. A znam takich osob wiecej niz tych co dawali mleko modyfikowane. Kiedys nie bylo tylu alergi co teraz a dzidzie pily krowie mleko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry