reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko podać wybrednemu niemowlakowi?

My przez żółtaczkę też odstawiłyśmy cyca na 24h i mała piła Bebilon Pepti. Jak by zmysłu smaku nie miała :-D bo też obrzydliwe ale piła :tak:
Jak skończyłam cyca to dałam Bebilon Comfort. Też smakowało ale kupy były zioelone więc to był sygnał do zmiany :tak: Teraz mała je Nan. Kupy są odpowiednie, brzuszek dobrze reaguje, mleko jest smaczne.
Jak miała biegunkę to piła Enfamil 0-lac (z racji diety bezmlecznej) i też jest smaczne :-):tak:

No i na koniec to co każda z nas wie. Każda dzidzia jest inna ;-) Spróbuj kupić jakieś inne mleczko i już. Może zasmakuje :-)
 
reklama
Bardzo bardzo Wam dziękuję za odp.Bardzo mi pomogłyście drogie koleżanki.Obudziła się we mnie nadzieja ,że mały jednak polubi butelkę i nie będę musiała się denerwować.
 
Dzisiaj dałam małemu ten Bebilon wypił ze smakiem.I butelka mu pasowała :)
Mam nadzieję tylko,że żadnych rewelacji po tym nie będzie będę musiała poczekać.

Chciałam się jeszcze zapytać bo w sklepie był też NAN za 15 z zł kartonik a bebilon tej samej wagi tylko puszeczka 30zł.
Czym różnią się te oba mleka? Wiem,że nie wszystko co droższe jest lepsze ale czemu taka różnica?
Trochę przeraziła mnie ta cena no ale jeśli jest zdecydowanie lepsze to zostanę przy bebilonie.
Jeszcze raz dziękuje Wszystkim.
 
VegaVega cena zależy od producenta niestety no i od tego czy mleko jest zwykła czy np: AR, Comfort (jeśli chodzi o Bebilon).
Ty chyba kupiłaś jakieś specjalne mleko Bebilon bo ja za puszkę AR płaciłam u siebie jakieś 29 zł. Zwykły Bebilon kosztuje do 25 zł.

Różnica między Bebilonem a Nanem jest taka, że Bebilon jest na pewno smaczniejszy i w większości lepiej tolerowany przez dzieci niż Nan. Nie znaczy to jednak że każde dziecko pije Bebioln i nic mu po nim nie jest. Każde dziecko jest inne. :-)
 
Jak dla mnie równie dobre jest najzwyklejsze Bebiko 1. Ja karmie piersią i dokarmiam Bebiko. Róznica między Bebiko a Bebilonem jest praktycznie tylko cenowa. Mojej niunce smakuje bardzo!:)
 
reklama
Przepisała go lekarka tak na wszelki wypadek i to miało być tylko na dobę bo taką przerwę miałam zrobić.Żadnych wskazań nie było do tego w sumie żeby mu przepisywać jakieś specjalistyczne mleko.

Zastanawiałam się nad mlekiem NAN w sumie to nie wiem czy jest dobre i smaczne może jakies inne?????????????

Nie miała w sumie,żadnych podstaw ,żeby mu je dać.
 
Do góry