reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Tygrysek1985, 6 Styczeń 2012.

1. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

jakie mokre chusteczki polecacie zalezy mi zeby bylo mocno nawilzone i szybko nie wysychaly

2. MarciaBe

MarciaBe Aktywna w BB

Ja używam Nivea Soft&Cream. Jak dla mnie są najlepsze. Używaliśmy też Huggies Pure ale jak dla mnie za są za mokre więc może tobie by podpasowały. Niezłe też są dada z biedronki. No i oczywiście Pampers ale ta cena:confused:

3. reklama
  4. czarodziejka87

czarodziejka87 Fanka BB :)

U nas o ile pampersy Dada nie przeszły to chusteczki są numerem 1. Ja też lubię dobrze nawilżone chusteczki, więc mogę je śmiało polecić.

5. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

My używamy chusteczek Pampers - są mocno nawilżone, do tego stopnia, że czasami wycieram małej dodatkowo pupę suchą chusteczką.

6. skierka

skierka Fanka BB :)

ja polecam Bobini. są bdb nawilżone, mają zamknięcie takie plastikowe a nie klejone, które po kilku otwarciach nie chce się zamykać i po dłuższym nieużywaniu chusteczka z wierzchu jest już sucha.
    bobini kosztują 6-6,5 zł

7. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

U mnie:
    1. Pampers baby Fresh

2. Dada Sensitive
    3. Bambino

8. anulaaa33

anulaaa33 Fanka BB :)

ja od początku używałam pampers sensitive,kupowałam je przeważnie na promocjach kiedy 6-pak kosztował 24zł ;-) i robiłam zapasy na pół roku ;-)

9. krewetka

krewetka mama

dla mnie najlepsze Pampers ale niestety najdroższe( teraz sa tylko po 64szt), potem Dada, natomiast nie polecam Rossmana ( suche jak pieprz) oraz Huggies - rwą się

10. reklama
  11. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

chyba zdecyduje sie na te pampersa, huggies wiem, ze sie rwa :(, natomiastz Rosmana mam dzisiaj i rzeczywiscie suchutkie, moze jeszcze pomysle o tych Dada bo chyba sa tansze??

12. anulaaa33

anulaaa33 Fanka BB :)

Martusia Pamperów często jest promocja tych 6paków w realu,carfurze lub rosmanie(tam są 4paki) ale czasem też w promocji :tak:

Poleć forum