reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

reklama
Ja używam Nivea Soft&Cream. Jak dla mnie są najlepsze. Używaliśmy też Huggies Pure ale jak dla mnie za są za mokre więc może tobie by podpasowały. Niezłe też są dada z biedronki. No i oczywiście Pampers ale ta cena:confused:
 
ja polecam Bobini. są bdb nawilżone, mają zamknięcie takie plastikowe a nie klejone, które po kilku otwarciach nie chce się zamykać i po dłuższym nieużywaniu chusteczka z wierzchu jest już sucha.
bobini kosztują 6-6,5 zł
 
dla mnie najlepsze Pampers ale niestety najdroższe( teraz sa tylko po 64szt), potem Dada, natomiast nie polecam Rossmana ( suche jak pieprz) oraz Huggies - rwą się
 
chyba zdecyduje sie na te pampersa, huggies wiem, ze sie rwa :(, natomiastz Rosmana mam dzisiaj i rzeczywiscie suchutkie, moze jeszcze pomysle o tych Dada bo chyba sa tansze??
 
reklama
Do góry