reklama

Jakie okrycie?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez ingas, 27 Marzec 2012.

1. ingas

ingas Początkująca w BB

Hej, pytanko do mam :) Czym przykrywacie swoje maluszki?? Wczoraj w markecie chciałam kupić kołderkę jednak, że kobieta z obsługi powiedziała mi, że dla niemowląt to się nie nadaje. Zgłupiałam. Teraz głowię się co w takim razie kupić?? Proszę o radę

2. agniecha_bebecha

agniecha_bebecha Mama Majozy

cienkim kocykiem :happy:

3. reklama
  4. mama.mi

mama.mi Zaciekawiona BB

Ja polecam kupic spiworek do spania. My kolderki nie uzywalismy (ale mamy), kocyki owszem, czy to w czasie drzemek w dzien czy na spacerze. Spiworek ma ta zalete, ze zasuwasz dziecko, masz pewnosc, ze sie nie rozkopie i napewno jest mu cieplo.
    Np. cos takiego:
    Womar - serce przy sercu. Produkty - Śpiworki do spania

5. agniecha_bebecha

Pani mama widzę jest średnio obiektywna bo widzę po postach,że wciska na prawo i lewo Womar. A u nas właśnie śpiworki się nie sprawdziły :-p

6. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Kocykiem, albo lekką kołderką :) Dla mnie śpiworek to porażka, dziecko musi mieć możliwość ruchu w trakcie snu :tak:

7. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Dziewczyny, a w zimie?? Mam termin na sierpnia i mała będzie miała 3-4 miesiące w zimie, kocyk nie będzie za lekki?? Dlaczego nie kołderka??

8. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Kocym na poczatek, a potem jaks fajna hypoalergiczna kolderka :tak:

9. agniecha_bebecha

ja tam w zimie też kocem tylko że z tych grubszych bo milsze niż kołderki( tak mi się wydaje :rolleyes2:)

10. reklama
  11. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Ake ja w zimie śpię pod dwoma kołdrami i dwoma kocami, a dziecko podobno powinno być jeszcze cieplej otulone, ni eiwme czy kocyk wystarczy, ale okaże się za pare miesięcy, dzięki dziewczyny:)

12. agniecha_bebecha

dziecko jeszcze cieplej?? Przecież dzieci nie wolno przegrzewać :no:

Poleć forum