reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie pampersy najlepsze?

Mocno skomplikowane pytanie, bo ciężko jest wrzucić wielo do jednego worka z jednorazówkami. No i ciężko też doradzić komuś jakiś system wielo bez przetestowania :)
My używamy otulaczy wełnianych i wkładów prefold, lub samolotów. I to nam pasuje. W kryzysowych sytuacjach używamy jednorazówek biodegradowalnych Bambo Nature.
Przy wyborze jednorazówek warto zwrócić uwagę na skład. Wiele z nich zawiera szkodliwe związki chemiczne np. wybielacze. Pampers nie chce podawać składu pieluszek w ogóle (czyżby miał coś do ukrycia?). Dla mnie poza zdrowiem dziecka ważny jest również aspekt ekologiczny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mocno skomplikowane pytanie, bo ciężko jest wrzucić wielo do jednego worka z jednorazówkami. No i ciężko też doradzić komuś jakiś system wielo bez przetestowania :)
My używamy otulaczy wełnianych i wkładów prefold, lub samolotów. I to nam pasuje. W kryzysowych sytuacjach używamy jednorazówek biodegradowalnych Bambo Nature.
Przy wyborze jednorazówek warto zwrócić uwagę na skład. Wiele z nich zawiera szkodliwe związki chemiczne np. wybielacze. Pampers nie chce podawać składu pieluszek w ogóle (czyżby miał coś do ukrycia?). Dla mnie poza zdrowiem dziecka ważny jest również aspekt ekologiczny.
Ja zrozumiałam, że autorka pyta zarówno o pampersy jedno jak i wielorazowe. Odpowiedziałam na naszym przykładzie 😉
 
U nas sprawdzają się DADA ale tylko te zielone. Na cienkie siku pieluchomajtki Pampers, ale podkreślam, bo godzina w takim pantsie to max, potem już przecieka.
 
Do góry