reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie piosenki lubią/śpiewają Wasze 3latki? :)

u mnie tez fasoli, bebe lilly robia furrore :)

chociaz ostatnio mojemu synowi jeden kawalek hh sie spodobal i wyobrazcie sobie 3 latka spiewajacego piosenke "bede bral cie, w aucie, cie, ehe" :D
 
reklama
kurcze, a u nas ostatnio na tapecie Cafe del Mar, Lecha Janerka, Red Hot Chilli Peppers, Massive Attack i Grupa Mo Carta, a jako kołysanka obowiązkowo Tomek Lipiński, może być bez Tiltu:baffled:
 
Lubi piosenki Tik-Taka i Fasolek: najbardziej "Ogorek" i "Myje zeby". Bardzo czesto spiewa piosenke z "Misia Uszatka"
 
Moj syn ostanio caly czas chodzi i spiewa szczotka, pasta kubek ciepla woda...... a po filmie Madagaskar spiewa.... wyginam smialo cialo :-D:-D:-D przy czym odstawia taniec wyginanie i mamy niezly ubaw :-D:-D:-D
 
wszystkie piosenki z przedszkola (jagódki, jestem sobie przedszkolaczek, słoń, piosenki dla babci i dziadka), a także hit poświąteczny, czyli kolendy oraz kołysanki, które śpiewam mu przed snem (małe dzieci mróżą już oczka, ach śpij kochanie, królu mój, ty śpij...), no i uczone przez babcię: kapu kapu kapu kap-deszczyk sobie pada, mam chysteczkę, tańcowały dwa michały - tańczy z braciszkiem, kółko graniaste, baloniku nasz malutki...

wszystkiego nie pamiętam

ostatnio sam coś tworzy
 
Filipek uwielbia piosenki z mini mini i bebe lily też oraz fasolki

47a7512113.png
47a7512113.png
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio stoję w łazience i słysze Adasia jak śpiewa taki tekst: "Ma babcia, ma babcia pieniążki w lesie, kijem ją, kijem ją niechaj przyniesie."
No padłam ze śmiechu, po prostu, nie wiem skąd on to wytrzasnął. :-)
 
reklama
Do góry