reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie piosenki lubią/śpiewają Wasze 3latki? :)

Nikola uwielbia "ogórek,ogórek,ogórek zielony ma garniturek......." i ostatnio "Panie Janie...." stare pioseneczki,ale fajne.:tak: Pozdrawiam ;-)
 
reklama
"pan McDonald farmę miał"
"to już jest koniec" elekrtycznych gitar
"panie Janie"
"Jesteś szalona"
piosenki Bebe Lily
ulubiony kawałek (nie do śpiewania) to DJ Tiesto- Alone in the Dark i Burns Burna Burns

szukam na you tube piosenek dla dzieci bo masę zapomniałam.... A Wy skąd bierzecie teksty i muzykę?
 
hej. dziewczyny, czy to normalne , że mój mały nic nie śpiewa?? mam się martwić?? w kółko jedynie śpiewa piosenkę Arki Noego zasłyszaną w ziarnie, "nie lękaj się" ale tylko wtedy jak ją usłyszy. drze się wtedy w niebo głosy, a żadnych innych nie śpiewa. uwielbia słuchać, domisiowe pisenki, bebe lili i inne dziecięce piosenki, ale ze śpiewaniem ciężko.
 
Nasz Oliwierek w zasadzie uwielbia wszystkie teledyski z mini mini i vh1 :tak: i ogólnie piosenki typowo dla dzieci jakiekolwiek tolerowane są :tak:
 
hej. dziewczyny, czy to normalne , że mój mały nic nie śpiewa?? mam się martwić?? w kółko jedynie śpiewa piosenkę Arki Noego zasłyszaną w ziarnie, "nie lękaj się" ale tylko wtedy jak ją usłyszy. drze się wtedy w niebo głosy, a żadnych innych nie śpiewa. uwielbia słuchać, domisiowe pisenki, bebe lili i inne dziecięce piosenki, ale ze śpiewaniem ciężko.

jedno dziecko śpiewa, inne mówi wierszyki, tańczy.. nie ma powodów do zmartwień :)
 
:-)Matuś mój synek uwielbia piosenki Bebe Lilly zwlaszcza "halo dziadek" ale z racji,ze posiada starsze rodzeństwo slucha też muzyki dla "dorosłych";-) a jak przy niej tańczy.
 
reklama
Do góry