reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie piosenki lubią/śpiewają Wasze 3latki? :)

Dołączył(a)
25 Październik 2008
Postów
4
Miasto
Olsztyn
Jakie piosenki najbardziej lubią Wasze 3latki?
Jakie same śpiewają?
Przy jakich najlepiej się bawią/tańczą?
Jakich piosenek uczą się w Przedszkolach?


Moja Niunia ma kilka ulubionych, kiedyś Mój Brat (o dziwo inteligentny 30stolatek) sprezentował jej piosenki Bebe Lilli i od tamtej pory mała uwielbia te kawałki.
Ostatnio jak jeżdżę z Małą z nim jego autem to puszcza jej (nie wiem jak on to wynalazł, ale mała jest zachwycona) kawałek pt. "Tylko Biedronka nie ma ogonka"
Wrzuta.pl - Biedroneczki

Często moja Niunia śpiewa też piosenki z bajek, Zielony Ogórek, Mydło wszystko myje (to śpiewa w wannie) i kilka jeszcze ulubionych.

A jakie piosenki lubią Wasze Maluszki??
 
reklama
U nas chwilowo przerwa w fascynacji samymi piosenkami. Teraz słuchamy bajek nagranych (też słuchowisk). Głównie jasia i małgosi i tadka niejadka. Wyszukała je moja koleżanka jak PAweł miał kilka tygodni.
W przedszkolu wszystkie dużo śpiewania, głównie znane i lubiane: kółka graniaste, mchomorki, przedszkolaczki, pani jesień itp.
 
U nas ostatnio sie muzykalnie bardzo zrobilo. Do tej pory to tylko bajki i bajki, a od kiedy poszedl do szkoly to zaczal spiewac. :-) Musze sie podszkolic w tych piosenkach, bo ich nie znam, a on ciagle o nie pyta. Dostalam dzis teksty od pani i bedziemy razem sobie nucic. A poza tym przez caly dzien u nas wlaczone jest radio dla dzieci i zaczyna coraz czesciej podspiewywac refreny.
 
Martyna - tak, po angielsku :-) przygotowuja sie na Bozonarodzeniowe przedstawienie, ale w domu radia sluchamu po polsku; a uzywam slowa "szkola", bo przedszkole wykreslilismy ze slownika, zle mu sie kojarzy (rok wczesniej chcialam go poslac, ale strasznie plakal i zrezygnowalam), poza tym te zajecia nazywaja sie "pre-school", chodzi jak starsze dzieci w mundurku i zakres zdobywanej wiedzy jest wyzszy niz w normalnym przedszkolu.
 
Moj synek Nikki ostatnio spiewa ciagle *zono moja* caly czas az do znudzenia no ale mam nadzieje ze w koncu zmieni repertuer...hehehe
 
Asia uwielbiała swego czasu kółko graniaste. Cały czas chciała się w nie bawić. A jak mąż wracał z pracy to szaleństwo było. Teraz przynosi różne piosenki z przedszkola, a raczej ich fragmenty tylko. Ostatnio śpiewa kolędy :tak:
 
reklama
Moj synek uwielbia piosenki-Mydlo lubi zabawe szczegolnie nuci to przy kompieli i piosenke "szczotka pasta kubek ciepla woda".jak rowniez piosenki Bebe Lilly :-)
 
Do góry