reklama

Jakie piwo najbardziej lubicie?

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez marul, 1 Listopad 2005.

?

Jakie piwo najbardziej lubicie?

1. Żywiec

16,2%
  2. Okocim

1,7%
  3. Warka

13,9%
  4. Lech

14,2%
  5. Tyskie

20,1%
  6. Żubr

9,2%
  7. Harnaś

0,3%
  8. Piast

0,3%
  9. inne...(jakie?)

24,1%
  1. marul

marul Gość

Kobitki gadają o różnych bzdurach, w tym o wyższości wibratora nad mężczyzną (radze zajrzeć do działu Intymności), a ja jak najbardziej poważnie pytam. A skoro to jest Beerboom to pytanie jest bardzo istotne.
    Prosze o odpowiedzi, najlepiej z krótkim uzasadnieniem :)

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

skoro Ty piszesz na damskich wątkach to i ja tu napiszę ;) ale tylko a propo tego co napisałeś o"dziale intymność" :D kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem ;D

3. reklama
  4. marul

marul Gość

a od kiedy Intymność to babski wątek?? Babyboom jest dla kobiet i mężczyzn. Ale jak już wspomniałem niektórzy wolą substytuty mężczyzn :p

5. karolinna

dużo facetów się denerwuje jak kobiety wchodzą im na "męskie tematy" więc chciałam być uprzejma :p ;) a Ty jesteś strasznie wrażliwym facetem ! tak się zaperzasz że gadżety umniejszaja męskość mężczyznom ...widzę że masz z tym spory problem ;)

6. marul

marul Gość

nie mam z tym problemu
    gadżety obok zgadzam się, ale niektóre wypowiedzi sprowadzały się do tego, że "gadżety" były zamiast faceta!
    a poza tym, to jest temat o piwie i nie widziałem, żebyś zaznaczyła jakąś opcję!

7. karolinna

sorki ;) chciałam zaznaczyć żywiec,ale będę patriotką ;) więc tyskie :) jak mi się za tym tęskni... :)

8. eg16

eg16 Fanka BB :)

Karolinna, ja z Tobą. Och jak bym się napiła zimnego Tyskiego piwka. Marzenia... :(

9. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

to ja wam w poniedziałek pokaze jaki piwo lubi moj mały facet hihih a tak czemu my kobiety tu wam męzczyznom zagladać niemozemy a wy w nasze watki to nosa niewciubiacie co ?

10. reklama
  11. marul

marul Gość

a które to niby są kobiece wątki?
    wszystko chcecie zawłaszczyć?? ale piwa nie dam(y)!!

12. naja

naja Fan(ka)

jak na razie dajecie.. albo dajesz raczej. tlumu facetow w tym watku to ja nie widze..

swoja droga i dziwne, i szkoda.

Poleć forum