reklama

Jakie prezenty na swieta dla dzieci:)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez majulek, 13 Październik 2007.

1. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

2. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Teraz tez bardzo dużym powodzeniem ciesza sie wyrzutnie Nerf. Wiec jesli szukacie czegos takiego dla swoich dzieci w okolicach 10 latków to mysle ze to jest fajny pomysł.

3. reklama
  4. Magda8

Magda8 Początkująca w BB

Ja na prezenty dla dzieci w rodzinie wybrałam vouchery do Teatru Małego Widza w Warszawie - uważam, że to jest bardzo fajny pomysł na prezent, zwłaszcza że dzieciaki zabawek mają mnóstwo

5. BasiaBM

BasiaBM Fanka BB :)

6. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Specyficzny prezent gwiazdkowy, ale może będą zadowolone?:baffled:

7. mama_muminka

mama_muminka Początkująca w BB

Wbrew pozorom chyba wybór prezentu dla dziecka jest najtrudniejszy :-D A najgorzej kiedy dzieci mają już tonę różnych zabawek. Dla kilkulatków najlepsze są prezenty rozwijające kreatywność i wyobraźnię dziecka jak klocki, układanki, czy gry edukacyjne jak popularny ostatnio geomag.

8. mambaa

mambaa Fanka BB :)

a słyszeliście o kostce dice+ elektorniczmna zabawka dla dzieciaków? sama kupowałam na prezent.

9. monnaliza

monnaliza Zaciekawiona BB

Ja jestem za zabawkami kreatywnymi na prezent - dziecko się bawi, rozwija, nie przeszkadza ;-) same korzyści, fajne klocki ma kids concept albo mellisa and doug: Drewniane - Studio Barw: świat dziecka online np tu widziałam

10. reklama
  11. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Nie wiem czy tu wspominałam ale fajnym pomysłem na prezent będzie kostka dice+ do tableta, w necie można znaleźć więcej na ten temat, ale ogólnie fajna i ciekawa jest to rzecz. Tym bardziej, że gry są fajne , nawet chińczyk tam jest :)

12. Koralina23

Koralina23 Początkująca w BB

U nas w tym roku ma być gra łowca duchów, (nawet nie bede wyliczać co dzieciaki sobie zazyczyly), dla dziadkow cisnieniomierz (nawet upatrzyliśmy na stronie https://geratherm.pl/kategoria-produktu/produkty/cisnieniomierze/ tylko wydaję mi się drogi, może uda mi się kupić gdzieś tanśzy) a reszta może dostanie jakies kosmetyki.

Poleć forum