reklama

Jakie przedszkole polecacie/odradzacie?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez milenka12, 16 Kwiecień 2015.

1. milenka12

milenka12 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, mam pytanie - teraz zaczynaja sie dni otwarte w przedszkolach, wiec trzeba cos wybrac dla maluszka. Szukam raczej przedszkola w Łodzi, więc to jest moje miejsce docelowe. Znalazłam przedszkole Kids Club i nie wiem... czy może któraś z was mogłaby powiedzieć coś z własnego doświadczenia na temat tej placówki?

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najlepiej będzie jeżeli na ten temat wypowiedzą się Użytkowniczki z miasta Łodzi lub też okolic,one powinny dosyć dobrze się orientować w kwestii przedszkoli i tego które będzie najlepsze dla naszego dziecka, w rozsądnej cenie.

3. reklama
  4. Ela300

Ela300 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. anilanana

anilanana Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mokosz Zaciekawiona BB
    Ela300 tez o nim wiele dobrego słyszalam podobno świetna kadra i bardzo duzy wachlarz zajęc dodatkowych. Mają fajnie zrobioną i opisaną strronę Link do: przedszkole albercik katolickie parafialne św. A. Chmielowskiego i nieduże czesne jak na takie prywatne przedszkole

słyszałam o tym przedszkolu Albercik , a powiedz mi Mokosz jak jest z tym wychowaniem w oparciu o pedagogikę Marii Montessori ? czytałam troszkę o tej pedagogice, podoba mi się takie podejście ale jak dzieci si,ę zachowują, widac różnice?

Poleć forum