reklama

Jakie przedszkole polecacie/odradzacie?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez milenka12, 16 Kwiecień 2015.

1. milenka12

milenka12

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, mam pytanie - teraz zaczynaja sie dni otwarte w przedszkolach, wiec trzeba cos wybrac dla maluszka. Szukam raczej przedszkola w Łodzi, więc to jest moje miejsce docelowe. Znalazłam przedszkole Kids Club i nie wiem... czy może któraś z was mogłaby powiedzieć coś z własnego doświadczenia na temat tej placówki?

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najlepiej będzie jeżeli na ten temat wypowiedzą się Użytkowniczki z miasta Łodzi lub też okolic,one powinny dosyć dobrze się orientować w kwestii przedszkoli i tego które będzie najlepsze dla naszego dziecka, w rozsądnej cenie.

3. reklama
  4. anilanana

anilanana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mokosz Zaciekawiona BB
    Ela300 tez o nim wiele dobrego słyszalam podobno świetna kadra i bardzo duzy wachlarz zajęc dodatkowych. Mają fajnie zrobioną i opisaną strronę Link do: przedszkole albercik katolickie parafialne św. A. Chmielowskiego i nieduże czesne jak na takie prywatne przedszkole

słyszałam o tym przedszkolu Albercik , a powiedz mi Mokosz jak jest z tym wychowaniem w oparciu o pedagogikę Marii Montessori ? czytałam troszkę o tej pedagogice, podoba mi się takie podejście ale jak dzieci si,ę zachowują, widac różnice?

5. birka4

birka4

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Językowe przedszkole to dobry pomysł. Obawiałam się, że to zbyt wiele od razu na takie maluchy, ale jednak widać efekty.
    Moje dziecko na co dzień używa języka angielskiego, potrafi już mówić całymi zdaniami ;-)

6. birka4

birka4

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesteśmy z nieco innych czasów. Za naszych nie było jeszcze takiego ciśnienia na języki.
    Albo inaczej - było, tylko że poziom nauczania był jeszcze nie ten.

7. birka4

birka4

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dziecko w kolejnym roku idzie do przedszkola, tj. drugie dziecko.
    Tym razem zamierzam zrobić rezerwację dużo wcześniej, pewnie już w lutym, żeby tylko mieć święty spokój ;-)

8. MeegZed

MeegZed Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jako dziecko byłam wielką fanką przedszkola! Dlatego posyłam mojego syna do przedszkola w wieku 3 lat. Zobaczymy czy zda egzamin w jego przypadku. Teraz jestem moją głowę zaprząta wyprawka do przedszkola mój synek od lutego będzie dzielnym przedszkolakiem. Ah! Duma mnie rozbiera, już się nie mogę doczekać, chociaż się bardzo boje :p

Poleć forum