reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie przedszkole polecacie/odradzacie?

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2015
Postów
1
Hej, mam pytanie - teraz zaczynaja sie dni otwarte w przedszkolach, wiec trzeba cos wybrac dla maluszka. Szukam raczej przedszkola w Łodzi, więc to jest moje miejsce docelowe. Znalazłam przedszkole Kids Club i nie wiem... czy może któraś z was mogłaby powiedzieć coś z własnego doświadczenia na temat tej placówki?
 
reklama
Najlepiej będzie jeżeli na ten temat wypowiedzą się Użytkowniczki z miasta Łodzi lub też okolic,one powinny dosyć dobrze się orientować w kwestii przedszkoli i tego które będzie najlepsze dla naszego dziecka, w rozsądnej cenie.
 
Językowe przedszkole to dobry pomysł. Obawiałam się, że to zbyt wiele od razu na takie maluchy, ale jednak widać efekty.
Moje dziecko na co dzień używa języka angielskiego, potrafi już mówić całymi zdaniami ;-)
 
Jesteśmy z nieco innych czasów. Za naszych nie było jeszcze takiego ciśnienia na języki.
Albo inaczej - było, tylko że poziom nauczania był jeszcze nie ten.
 
Moje dziecko w kolejnym roku idzie do przedszkola, tj. drugie dziecko.
Tym razem zamierzam zrobić rezerwację dużo wcześniej, pewnie już w lutym, żeby tylko mieć święty spokój ;-)
 
reklama
Normalnie. NIe mam miejsca to się dziecko nie dostanie. Przedszkola mają różną renome. Niektóre przedszkola mają lepszą renomę, niektóre gorsze. W przypadku przedszkoli publicznych zwykle jest więcej potencjalnych kandydatów niż miejsc z uwagi na to, ze 5 godzin w takim przedszkolu jest bezpłatne a potem godziny płatne są naprawdę tanie. Tak więc do takich przedszkoli zwykle zapisują swoje dzieci osoby, które nie są majętne.

Uważam jednak, że jeśli mamy możliwośc zapisania dziecka do lepszego prywatnego przedszkola pod kątem finansowym to warto jest z tego skorzystać. Moja córka obecnie chodzi do anglojęzycznego przedszkola Thames British School w Warszawie i mówi po angielsku w stopniu biegłym - co mnie niesamowicie cieszy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry