reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie przedszkole polecacie w Krakowie

Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
5
Niedługo stanę przed trudnym zadaniem, jakim jest posłanie dziecka do szkoły. Jest to dla mnie szczególnie trudne, bo dość szybko będę musiała wrócić do pracy- niestety chodzą słuchy o zwolnieniach u mnie w firmie, dlatego tez bardzo potrzebuję namiar na jakieś fajne przedszkole jakie możecie polecić ?
 
reklama
O Smoczej Dolinie mogę wypowiadać się wyłącznie w superlatywach. Stawia się tutaj na wszechstronny rozwój dziecka. Maluchy mogą bawić się w przepięknym ogrodzie, a nawet sadzić tam rośliny. Poza tym mnóstwo zajęć dodatkowych i pyszne jedzenie, co potwierdza mój wiecznie grymaszący przy domowych posiłkach syn:).
 
Ja spokojnie polecam przedszkole Malutkowo. Przyjemna kadra. Kolorowe sale do zabaw. Ciekawy program zajęć. Panie z odpowiednim podejściem do dzieci. Bardzo nam się podoba to przedszkole.
 
Do góry