reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Przedszkole wybrać???

reklama
Ja osobiście mam złe doświadczenia z publicznymi, dlatego jak najszybciej muszę znaleźć prywatne zastępcze. Nie mam mi kto doradzić więc będę wdzięczna za wszelkie propozycje, najchętniej sprawdzone:)
 
Możesz spróbować składać papiery do prywatnego, ale wiesz jak jest. Dzieci jest z reguły więcej niż miejsc w przedszkolu.

Ja uderzałabym od razu do prywatnego, o ile finanse nie są przeszkodą.
 
No właśnie ja tak myślałam że do 1000zł to na razie max co mogę przeznaczyć. Niby czytam te oferty w internecie ale wiadomo na stronce wszystko ładnie wygląda. Np, znalazłam Tęczowe przedszkole, czesne super - 830zł, logopeda,psycholog, zajęcia dodatkowe takie nie przeciążające... chyba warto się wybrać osobiście żeby obejrzeć. Już raz się pomyliłam, mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz.
 
Kiedy ja wybierałam przedszkole dla synka zależało mi przede wszystkim by była to prywatna placówka. Niestety trochę to kosztuje ,ale za to jest mniej dzieci a co za tym idzie mniejsze ryzyko choroby:) Ważne jest żeby dokładnie sprawdzić kompetencje pań, które będą z dzieckiem spędzały większość dnia- nie każda ma odpowiednie doświadczenie
 
Hmmm ja zdecydowanie polecam przedszkola publiczne moje jest samorządowe, panie z super podejsciem , świetne zajecia dodatkowe, psycholog logopeda itp , jedzenie znakomite, a i cena jakby nizsza co wazne bo to co zostaje z róznicy pomiedzy prywatnym można zainwestwać chociażby w dobre ubezpiecznie dziecka na przyszlość.
Ile jest dzieci w grupie w tych prywatnych przedszkolach? U nas jest 20 dzieci w grupie ale i tak nie zdarza się raczej zeby wszystkie były.
 
reklama
Bardzo dobrym przedszkolem w Krakowie jest Akademia Małych Tygrysków. Dzieci oprócz tego,że mają świetną opiekę, dobrze zorganizowany czas, często wychodzą to jeszcze uczą się każdego dnia języka angielskiego. Jesli kogoś stać to powinien wybrać prywatną placówkę, tam naprawdę lepiej dbają o dzieci . No i trzeba pamietać,że nasze pociechy rozpoczną edukację już w wieku 6 lat. Muszą więc być na to przygotowane
 
Do góry