reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Przedszkole wybrać???

OOo ja też mieszkam na Białołęce :) Osobiście polecam przedszkole integracyjne na ul. Zdziarskiej 26. Kameralnie, tanio i bezpiecznie. Moja Amelka chodzi tam od początku lipca i jesteśmy zadowolone. Super jest kadra- ludzie młodzi i uśmiechnięci, a to chyba ważne. Poza tym dziecko czuje się dobrze - jest pogodne, chętnie - o dziwo zostaje bez mamy. Co do innych miejsc to jest sporo niepublicznych jeszcze ale są drogie.
 
reklama
Ja jestem z Katowic i moje dzieciaki chodzą do niepublicznego przed. Wesołe Siódemki. Ja kierowałam się tym że cenowo są bardzo okej, do tego mają dużo zajęć rozwijających a nawet angielski, no i wiadomo - 3 posiłki dziennie. Potem porozmawiałam z przedszkolanką, bardzo miła pani i od razu się zdecydowałam :)
 
ja jestem za anglojezycznym, prywatnym z zajeciami dodatkowymi, poniewaz jest to chwila dla mnie jak jest pod opieka, a przy okazji, moge tez dac mu to co najlepsze ;)
 
Moje dziecko chodzi do anglojęzycznego, aż sama byłam zdziwiona jak szybko potrafiło się nauczyć dzięki paniom w przedszkolu kilku zwrotów i słówek! Polecam :)
 
W takim razie mamy już jedną opinię na temat tej placówki,czekamy na następne bo im będzie ich więcej tym rzecz jasna lepiej,bezpieczniej. Akurat z nimi nigdy nie miałam styczności,więc nie mogę tego potwierdzić.
 
Też syna zapisałam do wesołych siódemek. Jesteśmy bardzo zadowolone, warunki są bardzo dobre, a opieka wykwalifikowana. Zajęcia są bardzo ciekawe, a pani miłe i opiekuńcze
 
Ja podczas wyboru przedszkola dla mojej córci zwracałam uwagę na to kto tam pracuje, jakie ma podejście do dzieci. Zbierałam szereg opinii od znajomych, od kobiet których dzieci należą do danego przedszkola, zwracałam również uwagę na jakość jedzenia. Ostatecznie zdecydowałam sie na Wesołe Siódemki w Katowicach. Panie są przemiłe, dobrze się nimi opiekują i zapewniają mnóstwo atrakcji, w postaci zabaw, wyjść itd.
 
W sumie jak by ktoś miał kasę na przedszkole, top warto tam gdzie uczą języków np: Angielskiego czy Niemieckiego a najlepiej obu. To bardzo dobra inwestycja. Ja do dzisiaj pamiętam podstawy Niemieckiego i rozumiem ten język trochę ze słuchu jakoś sobie radzę. Ale jeśli nawet to warto w w przedszkole gdzie uczą grać na instrumentach muzycznych i wcale nie chodzi o to, żeby nasza pociecha była jakaś multi uzdolniona :D ale chodzi o wyrobienie sobie słuchu bo to najlepsza metoda na wyrobienie sobie słuchu ogólnie. znam wiele osób, które kończyły takie przedszkola czy szkoły muzyczne później np: podstawówki czy licea i znakomicie uczą się jeżyków w praktyce w danym kraju lub uczą się po prostu szybciej znacznie szybciej niż przecięta osoba. To samo jest z matematyką. i rozumienie logiczne.
 
reklama
Według mnie powinniśmy wybrać przedszkole dla naszego dziecka przede wszystkim na podstawie lokalizacji, kadry, dodatkowych zajęć, liczebności grup i bezpieczeństwa. To 5 najważniejszych czynników którymi się kierowałam i ja zdecydowałam się na przedszkole p.w. Matki Bożej Brzemiennej w Krakowie, tak jest to katolickie i prywatne przedszkole ale najlepiej pod względem tych podpunktów przeszło mój test.
 
Do góry