reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Przedszkole wybrać???

Jeśli ktoś jest na etapie poszukiwania przedszkola to z czystym sumieniem polecam Goodstart w Konstancinie Jeziornie. Jest to fajne, kameralne przedszkole z naciskiem na język angielski :) W tym roku mój synek je kończy, a od września zacznie tam chodzić córka :)
 
reklama
Dobre pytanie. Szczególnie,że przedszkoli jest duzo. Zarowno prywatnych jak i państwowych. Każda mama chce w koncu jak najlepiej dla swojego dziecka. Szkoda tylko,że tak trudno jest dostać się czasami do przedszkola państwowego. Zapisy prowadzone są z dużym wyprzedzeniem ( słyszałam, że niektóre mamuśki zapisują dziecko jak jeszcze jest w brzuszku).

Jeśli chciałybyście aby dziecko uczyło się angielskiego już od najmłodszych lat to polecam zastanowić się nad zapisaniem go do przedszkola międzynarodowego. Link do: Przedszkole Ciuchcia Puch Puch- przedszkola i żłobki w Warszawie - Bielany, Targówek, Wawer
 
Ostatnia edycja:
Ja zanim wybrałam przedszkole sprawdzałam, czy pracują tam osoby z pasją, które dobrze się zajmą dziećmi. Fajnie też sprawdzić jakie oferują zajęcia dla dzieciaków. Ja na przykład zwracałam uwagę, czy mają język obcy, moim zdaniem to ważne jest. W Warszawie jak ktoś szuka to polecam Akademię Rozwoju Malucha, mają zniżkę na drugie dziecko :)
 
Polecam przedszkole Fair Play, my jesteśmy zachwyceni, a dzieci chętniej przebywają w przedszkolu niż w domu. Mają dużo zajęć, więc w domu już tylko odpoczywają. Jest nabór do Fair Play na Łokietka w Krakowie, gdyby ktoś potrzebował.
 
Również mogę polecić Fair Play, my chodzimy akurat w Rzeszowie na Architektów i jest naprawdę super. Młody każdego dnia idzie z uśmiechem po kolejną porcję przygód. Zdecydowanie warto
 
U nas to przedszkole językowe. Ważne jest również, żeby miało własną kuchnię, ciekawy program, organizowało wycieczki, urozmaicone zajęcia. Najlepiej, żeby przedszkole posiadało podwórko z placem zabaw no i żebyście mieli również jakieś opinie od innych mam. Chyba to byłoby na tyle ;-)
 
W Warszawie do państwowych jest system elektroniczny, trzeba złożyć aplikacje. Jeśli któraś z was jeszcze nie wybrała, to ja polecam Pomarańczową Ciuchcie na Bielanach, polecam iść i wszystkiego się dowiedzieć
 
Ja nie wiem czemu tak dużo osób uważa, że przedszkola prywatne są lepsze niż samorządowe. Sama musiałam dać dziecko do prywatnego przedszkola i okazało się, że nie jest ono miejscem najlepszym dla dziecka. Najwięcej problemów było z wyżywieniem. Syn (a także inne dzieci) wcale nie chciały jeść w przedszkolu. Dania były przesolone, mało urozmaicone, z minimalna ilością warzy w i owoców, często jakieś mrożonki lub na podwieczorek słodycze (to akurat dzieci bardzo chętnie zjadały). Gdy tylko mogłam przeniosłam syna do innego przedszkola, gdzie jest catering z firmy Smakuś i zupełnie inne podejście do żywienia dzieci. Posiłki kolorowe, tylko ze świeżych produktów, bez nadmiaru przypraw, ale równocześnie smaczne, dopasowane do potrzeb malucha. Teraz synek chętnie wszystko zjada i chwali sie w domu, jakie pyszności były w przedszkolu.
 
reklama
Mam podobne wrażenie. Córka na początku chodziład o przedszkola państwowego ale nie byłam tak do konca zadowolona z opieki, tak więc potem przeniosła się do prywatnego. Obecnie uczęszcza do Thames British School w Warszawie. Pozwolę sobie tutaj dać kontakt do placówki
Link do: Thames British School | Szkoła międzynarodowa w Warszawie
Co mogę o nich napisac
smaczne jedzenie
świetna opieka
wiele zajęć dodatkowych
jak rownież wszystko prowadzone jest w języku angielskim tak wiec córka pomimo młodego wieku zna angielski perfect
 
Ostatnia edycja:
Do góry