reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie rozwiązania do domu polecicie?

jagunka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Listopad 2022
Postów
153
Hej z jakich rozwiązań we własnych mieszkaniach / domach jesteście szczególnie zadowolone /zadowoleni, a jakich żałujecie i nigdy nie powtórzycie? Np. dużo osób decyduje się na lamele, które wyglądają ciekawie we wnętrzu, ale okazuje się, że w praktyce są typowymi kurzołapami i szczególnie w partiach przy podłodze zbierają "koty"... Będę wdzięczna za wszelkie za i przeciw dotyczące dosłownie wszystkiego
 
reklama
Na Facebooku jest dużo grup typowo w Twoim temacie. Polecam tą z załącznika ⬇️ koło miliona użytkowników jest na niej.
 

Załączniki

  • IMG_3330.jpeg
    IMG_3330.jpeg
    116 KB · Wyświetleń: 38
Na plus:
1. Oczywiście I robot zwany u nas Jurkiem
😉
super gadzet pomocny kazdego dnia
2. Lampki nocne w korytarzu, ktore są połączone za pomocą zegara astronomicznego i wlaczaja sie automatycznie codziennie codziennie o zachodzie słońca a gaszą o wschodzie.
3. Pod blatem kuchennym mam ukryty dozownik z plynem do naczyn i z blatu wystaje tylko sam dozownik
4. Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe super sprawa! Ukryte zawiasy, super to wyglada
Minus
1. Listwy przypodlogowe mdf biale, nie akrylujcie ich od gory! Nie wiem co to za dziwne zalecenia ale tam sie zbiera w tym akrylu tyle kurzu ze wygląda to paskudnie. Listwy kupowałam w Leroy Merlin, polecam zajrzeć, ze wszystkich miejsc jakie widziałam to tam mieli najlepsze promocje. A dobrze jest zamówić tam gdzie jest taniej bo w przypadku dużęj powierzchni możę być to istotny wydatek ;)
U siebie usuwalam akryl i teraz mam bez niczego jest o wiele lepiej ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry