reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są pierwsze objawy ciąży?

reklama
Abstrahując od tematu zasadności posiadania dzieci w młodym wieku to w moim przypadku objaw był już jakoś 10 dni po zapłodnieniu, tj temperatura 37,2 utrzymująca się cały czas i poczucie rozpalenia. Przez parę dni myślałam ze to nadciągający COVID, ale jednak nie, i poza tym czułam się super. Choć to chyba rzadko się zdarza.
 
Jeśli się nie ma argumentów w dyskusji to się atakuje uczestników dyskusji.
Nie potrzebuje argumentow w tej dyskusji, bo nie zamierzam Ci nic udowadniac ani tymbardziej przekonywac. Ilu ludzi tyle rozwiazan w zyciu. Kazdy ma swoje. Moge tylko doradzić jak ktos zapyta co mysle w danym temacie. Przedstawic moj punkt widzenia, jako juz tej nie mlodziutkiej dziewczyny. Jesli komus pomoże to super, jesli wybierze własną droge tez super.
 
Aj widze, ze to Ty niedojrzalas. Nigdy nie ma odpowiedniego momentu w zyciu na dziecko. Mysle, ze mam juz wiecej doswiadczenia w zyciu niz Ty i smialo moge powiedziec, ze żałuję takiego toku myslenia. Dziś mam 38 lat, ulozone ustawione zycie i brak dziecka. Gdybym nie rozkminiala bym w tami sposob moje zycie moze bylo by ubozsze, ale szczesliwsze. I to moge doradzic innym kobietom. Ten ped za materializmem z mojego punktu zycia w ktorym jestem wydaje mi sie conajmniej śmieszny.
Chyba nie do końca zrozumiałaś, o co dziewczynom chodziło. Nikt nie mówi, że ma teraz przez 20 lat prowadzić wydumane dywagacje i zastanawiać się czy przypadkiem za jakiś czas nie zachoruje lub jej działalność gospodarcza nie zbankrutuje. Jednak dziecko, to nie zachcianka na 5 minut i są kwestie, które trzeba brać pod uwagę, gdy się na nie decyduje. Zwłaszcza w tak młodym wieku. Nie twierdzę, że nie ma dobrych młodych mam, a także kiepskich wśród tych dojrzałych. Ale myślę, że gdyby kobiety bardziej się zastanawiały nad ewentualną przyszłością i mimo wszystko miały ten plan b, na wszelki wypadek było mniej historii podobnych do takich, na jaką trafiłam tu na forum stosunkowo niedawno. Kobieta z małym dzieckiem bez pracy, za granicą, partner ja zostawił, a ona prosi o pieniądze na powrót do domu i nowy start. Bo nie ma na tą chwilę nic.
 
Przepraszam że może chaotycznie to napisałam
Czesc, nie przejmuj sie komentarzami, ze moze to za wcześnie. My z mężem mamy ogromne problemy z zajściem w ciąże, a ze mam juz 32 lata to moje szanse spadają. Dzis żałuje, ze tak długo zwlekaliśmy... jeśli czujesz, ze to juz to walczcie! Historia pokazuje, ze to matki osiągały w życiu najwiecej, bo dzieci były ich największa motywacja. wszystkiego dobrego ❤️ Trzymam za Was kciuki!!!
 
Do góry