reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są szanse na ciążę?

Dołączył(a)
3 Październik 2017
Postów
4
Witam, przychodzę tutaj z pewnym problemem
Z moim partnerem sypiam od 3-4 miesięcy, za każdym razem się zabezpieczamy, nie robimy tego w dni płodne, nigdy nie uprawialiśmy stosunku przerywanego
W 19 dniu cyklu, kiedy według obliczeń powinnam mieć owulację, (nie jest to w 100% pewne, są to tylko obliczenia kalendarzowe) trochę nas trochę poniosło i doszło do zbliżenia, co prawda krótko, bo mój partner włożył penisa dosłownie na kilka sekund, wcześniej nie byłodo wytrysku, jednak wiem, że istnieje coś takiego jak preejakulat
Niestety sytuacja powtórzyła się na drugi dzień (tak, wiem, głupota)
Dużo czytałam na ten temat i zdania są podzielone-czy są w nim plemniki, czy nie
Proszę sobie odpuścić komentarze typu, jak się nie ma wiedzy to się nie zaczyna życia seksualnego
Kilka dni po tym pojawił się wzdęty brzuch oraz niemożność wciągniecia go, bolące i nabrzmiałe piersi (nie zauważyłam zmian w odcieniu brodawki sutkowej ani widocznych żył), dodatkowo temperatura ciała jest minimalnie wyższa, 36,8 i utrzymuje się około 3 dni
Jeśli chodzi o bóle w podbrzuszu czy kłucie jajników to nic takiego mi nie dolegało, mdłości też raczej nie mam, bardzo rzadko występują zawroty głowy, jakiś zachcianek żywieniowych również nie zauważyłam, raczej jadam normalnie, nie czuję zmęczenia ani nie chodzę częściej do toalety
Jeśli chodzi o śluz to jest on gęsty i "serowaty"
Od wczoraj w okolicy pochwy (czasem o***tu), po lewej stronie w pozycji siedzącej czuje chwilamy ból pulsujący
Pojawił się trądzik tak jak kilka dni przed okresem, który powinien być za 4 dni (okres mam od dłuższego czasu nieregularny, więc jest możliwość, że się spóżni, przeważnie było to max 4-5 dni)
Jestem troszkę poddenerwowana
Objawy utrzymują się do dzisiaj, od tego dnia minęło 10 dni i czy jest to w ogóle możliwe, żeby po takim czasie pojawiły się objawy ciąży?
Jestem w młodym wieku, więc nie jestem przygotowana na ciążę i tego typu dolegliwości sprawiły, że zaczęłam się stresować i chciałabym znać zdanie pań na ten temat
Planuję pójść do ginekologa, testu ciążowego nie robiłam
Dodam, że mam niedoczynność tarczycy od 2 lat, jeśli to ma jakieś znaczenie
Jeszcze raz proszę o opinię i odpuszczenie sobie nieprzyjemnych komentarzy
 
reklama
Tak naprawdę pierwszym objawem jest brak okresu, dopiero potem można się doszukiwać innych rzeczy... wszystko to co opisałaś może występować nawet bez ciąży.
Każda z nas może napisać ci tylko co nam się wydaje ale to przecież nie ma sensu i chyba w niczym ci nie pomoże dopóki nie zrobisz testu. A test żeby był wiarygodny najlepiej zrobić w dniu spodziewanego okresu. Jeśli masz nieregularny to spróbuj zrobić za cztery dni.
Szanse na ciąże są małe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dla mnie nie jesteś w ciąży ;)
Nie znam nikogo kto by zaszedl z przerywanego ja sama tez dlugo ta metode stosowałam aczkolwiek nie zaprzeczam ze takie przypadki sie zdarzaja
Temperatura 36,8 to normalna temperatura.
Doszukujesz sie objawow wzięty brzuch nie ma nic wspólnego z ciaza na takim etapie :)
W ciąży roznie bywa jedna kobita ma duzo objawów druga prawie w ogóle
Spokojnie czekaj na okres chyba ze dla własnego komfortu psychicznego idz zrob test żeby sie uspokoic
 
Olcia witaj :) poznaj pierwsza osobe ze stosunku przerywanego ktora jest w ciąży :) tez wczesniej stosowalam ta metode. Przez 4 lata sie udawało. W styczniu tygo roku urodzilam a w czerwcu zaszlam w ciążę:p tak że wszystko jest mozliwe.
Co do autorki. Moim zdaniem za wcześnie na objawy. Ale glowa robi swoje. Zrobila bym test za 2-3 dni.
 
Gdy zacznie spóźniać się okres możesz zrobić test. Ale to pewnie stres. Więc trochę cierpliwości i wszystko się wyjaśni.
 
reklama
Dzisiaj temperatura wzrosła do 37 stopni, a piersi zaczęły mnie boleć mniej
Okres powinnam mieć za 3 dni
Odczuwam ból pulsujący warg sromowych oraz swędzenie+upławy
Mam trochę mniejszy apetyt, zawroty głowy i chwilamy ból podbrzusza
Zaczynam podejrzewać grzybice lub inną infekcje
Niepokoi mnie tylko to, że piersi przed okresem przeważnie były wrażliwe na dotyk, a teraz lekko bolą przy ściśnięciu oraz fakt, że dalej nie mogę wciągnąć brzucha, jednak jest on już trochę bardziej miękki niż kilka dni temu
 

Podobne tematy

Do góry