reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są trzylatki???????

makitoza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2005
Postów
548
Miasto
Górny Śląsk
Moja trzyletnia córka od jakiegoś czasu jest strasznie płaczliwa potrafi płakać nawet o to że pies zjadł jej ciastko.
Bardzo ciągnie ją do dzieci.
Nadaje 24 na dobę.
Uwielbia siedzieć w piaskownicy i jeździć na rowerze.
Od jakiegoś czasu jedzenie jest niepycha.
Na kazdy temat ma swoje zdanie.
Zdarzają się takie dni że jest tak naładowana że sama nie wie co ze sobą zrobić.
Zbuntowana wszystko chce sama a jak nie po jej myśli to hsteria.

Co to będzie z 3,5 latkiem. Bo według psychologii dziecka te połówki to dają popalić.
 
reklama
A co robi moja trzy letnia córcia:

Jeżdzi na motorze:

Czasami na rowerze:

kiedy indziej na konisiu:

bawi się ze zwierzątkami:

trochę je męczy:


a bracia znależli sposób na jej gadulstwo:

w wolnych chwilach czyta:

Mówią że dzieci dzielą się na  czyste i na szczęśliwe  :laugh:


 
Pomysłowa ta dziewczynka. Super zdjęcia. Własny motor, własny koń, pies, kot -ciekawe zajęcia jak dla trzylatka. Naszczęście na motorze daleko nie pojedzie bo na koniku może pogalopować. Pozdrawiam.
 
Zapewniam cię że ona ma jeszcze dużo różnych , dziwnych pomysłów ,ale nie zawsze uda mi się zrobić zdjęcie.A poza tym ona jest jedna i ma trzech braci ,więc jest rozpuszczona do granic możliwości.I skrupulatnie to wykorzystuje bez żadnych skrupułów.
 
Fajnie ma bo moja jak widzi dzieci to się trzęsie. Oczywiscie z powodu braku. Na szczęście jest ciepło i dzieci w piaskownicach nie brakuje. Czasami u was musi być zabawnie z tymi pomysłami. Jak patrzę na zdjęcia małej to czysta kopia mojej "ta fryzura i siano na głowie".Obklejanie się naklejkami i ogromna miłość do zabawy tej najczyściejszej. Muszę poszukać zdjęcia mojej to sama zobaczysz.

Pozdrowienia dla wszystkich dzieciaczków.
 
reklama
Do góry