reklama

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Kubecze_k, 24 Lipiec 2014.

1. Kubecze_k

Kubecze_k Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam taki problem, że po kilku godzinach mój makijaż zaczyna się lekko rozmywac, zwłaszcza cienie do powiek i kredka do oczu. Uzywałam już wielu różnych kosmetyków, tych tańszych i drogich ale efekt jest mizerny. Zawsze przed nałożeniem makijażu wcieram krem matujący, a na koniec buzie obsypuje pudrem transparentnym. Wszystko wyglada super przez trzy, cztery godziny, a później zaczyna się rozmazywać. Mam mieszaną skórę. Nie wiem co z tym zrobić. Nie chcę cały czas budrować twarzy, a zresztą z oczami to dość trudne....

Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2014
  2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    42
    być może latem powinnaś zrezygnować z pudru i stosować lżejsze kremy BB, z tego co wiem są również matujące. Zamiast pudru możesz mieć chusteczki matujące, które powinny zebrać nadmiar gromadzącego się sebum. Pytanie, czy na powieki nakładasz bazę pod cień, czy krem matujący?

3. reklama
  4. Ewelina07

Ewelina07 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam makijaż permanentny. Nie rzucą się w oczy, jest delikatny, a nie muszę się już malować. Robiłam we Wrocławiu, wybrałam sprawdzoną klinikę Makijaż Permanentny – Klinika Urody – Wrocław . Mogę polecić, bo to naprawdę wygoda.

5. melanikana

melanikana Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja stosuje taki specjalny fixer w dezodorancie- psika się go na twarz i makijaż trzyma się przez cały dzień.

6. tosziba

tosziba Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wydaje się, że po prostu złych kosmetyków używasz. Tak jak ktoś wyżej pisał spróbuj kosmetyków BB, na przykład Krem Dream Fresh BB Maybelline . Są dużo lżejsze i latem powinny się lepiej utrzymywać.

7. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Racja, porządne kosmetyki to podstawa dobrego i trwałego makijażu. Ja jestem zadowolona z tuszu Maybelline Lash Sensational[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]nie kruszy się i nie rozmazuje i ładnie wygląda przez cały dzień. A teraz można go nawet wygrać w konkursie ;) Oficjalna strona Maybelline - Produkty do makijażu i kosmetyki dla kobiet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

8. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Może zdecyduj się na makijaż permanentny? U mnie przydał się, jeśli chodzi o brwi- byłam w gabinecie Jest pięknie, gdzie p. Dominika wykonała piękne, naturalne, gęste brwi :) Wcześniej spędzałam dużo czasu na ich malowanie, a po kilku godzinach i tak kosmetyk zmywał się :( A teraz mam piękne brwi 24 h na dobę :D Pani Dominika oprócz brwi, wykonuje również makijaż ust i makijaż oczu- kreski na powiekach :)

9. Vercia

Vercia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Fixery sa dosyc szkodliwe i nie powinno ich sie stosowac codziennie :/ zniszczysz sobie cere :(

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. rudadagusia

rudadagusia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja od jakiegoś czasu używam bazy pod makijażu Artdeco, która można kupić tutaj i muszę przyznać, że do dobry zakup. Dzięki niej podkład utrzymuje sie długo na skórze (nawet gdy jet bardzo ciepło i wilgotno), no i nie trzeba dodatkowo do niego stosować jeszcze jakiegoś pudru

12. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    lubię bibułki w ciągu dnia zawsze sobie mogę poprawić makeup ale mam mineralny puder z Annabelle minerals więc bardzo nie trzeba go poprawiać 8h ładnie wygląda, chyba że jestem poza domem więcej niż 10h to poprawiam twarz.

Poleć forum