reklama

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Kubecze_k, 24 Lipiec 2014.

1. Kubecze_k

Kubecze_k Początkująca w BB

Mam taki problem, że po kilku godzinach mój makijaż zaczyna się lekko rozmywac, zwłaszcza cienie do powiek i kredka do oczu. Uzywałam już wielu różnych kosmetyków, tych tańszych i drogich ale efekt jest mizerny. Zawsze przed nałożeniem makijażu wcieram krem matujący, a na koniec buzie obsypuje pudrem transparentnym. Wszystko wyglada super przez trzy, cztery godziny, a później zaczyna się rozmazywać. Mam mieszaną skórę. Nie wiem co z tym zrobić. Nie chcę cały czas budrować twarzy, a zresztą z oczami to dość trudne....

Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2014
  2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

być może latem powinnaś zrezygnować z pudru i stosować lżejsze kremy BB, z tego co wiem są również matujące. Zamiast pudru możesz mieć chusteczki matujące, które powinny zebrać nadmiar gromadzącego się sebum. Pytanie, czy na powieki nakładasz bazę pod cień, czy krem matujący?

3. reklama
  4. Ewelina07

Ewelina07 Początkująca w BB

Ja mam makijaż permanentny. Nie rzucą się w oczy, jest delikatny, a nie muszę się już malować. Robiłam we Wrocławiu, wybrałam sprawdzoną klinikę Makijaż Permanentny – Klinika Urody – Wrocław . Mogę polecić, bo to naprawdę wygoda.

5. melanikana

melanikana Początkująca w BB

Ja stosuje taki specjalny fixer w dezodorancie- psika się go na twarz i makijaż trzyma się przez cały dzień.

6. tosziba

tosziba Aktywna w BB

Wydaje się, że po prostu złych kosmetyków używasz. Tak jak ktoś wyżej pisał spróbuj kosmetyków BB, na przykład Krem Dream Fresh BB Maybelline . Są dużo lżejsze i latem powinny się lepiej utrzymywać.

7. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

Racja, porządne kosmetyki to podstawa dobrego i trwałego makijażu. Ja jestem zadowolona z tuszu Maybelline Lash Sensational[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]nie kruszy się i nie rozmazuje i ładnie wygląda przez cały dzień. A teraz można go nawet wygrać w konkursie ;) Oficjalna strona Maybelline - Produkty do makijażu i kosmetyki dla kobiet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

Poleć forum