reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień?

Dołączył(a)
15 Lipiec 2014
Postów
5
Mam taki problem, że po kilku godzinach mój makijaż zaczyna się lekko rozmywac, zwłaszcza cienie do powiek i kredka do oczu. Uzywałam już wielu różnych kosmetyków, tych tańszych i drogich ale efekt jest mizerny. Zawsze przed nałożeniem makijażu wcieram krem matujący, a na koniec buzie obsypuje pudrem transparentnym. Wszystko wyglada super przez trzy, cztery godziny, a później zaczyna się rozmazywać. Mam mieszaną skórę. Nie wiem co z tym zrobić. Nie chcę cały czas budrować twarzy, a zresztą z oczami to dość trudne....
 
Ostatnia edycja:
reklama
być może latem powinnaś zrezygnować z pudru i stosować lżejsze kremy BB, z tego co wiem są również matujące. Zamiast pudru możesz mieć chusteczki matujące, które powinny zebrać nadmiar gromadzącego się sebum. Pytanie, czy na powieki nakładasz bazę pod cień, czy krem matujący?
 
Może zdecyduj się na makijaż permanentny? U mnie przydał się, jeśli chodzi o brwi- byłam w gabinecie Jest pięknie, gdzie p. Dominika wykonała piękne, naturalne, gęste brwi :) Wcześniej spędzałam dużo czasu na ich malowanie, a po kilku godzinach i tak kosmetyk zmywał się :( A teraz mam piękne brwi 24 h na dobę :D Pani Dominika oprócz brwi, wykonuje również makijaż ust i makijaż oczu- kreski na powiekach :)
 
Ja od jakiegoś czasu używam bazy pod makijażu Artdeco, która można kupić tutaj i muszę przyznać, że do dobry zakup. Dzięki niej podkład utrzymuje sie długo na skórze (nawet gdy jet bardzo ciepło i wilgotno), no i nie trzeba dodatkowo do niego stosować jeszcze jakiegoś pudru
 
reklama
lubię bibułki w ciągu dnia zawsze sobie mogę poprawić makeup ale mam mineralny puder z Annabelle minerals więc bardzo nie trzeba go poprawiać 8h ładnie wygląda, chyba że jestem poza domem więcej niż 10h to poprawiam twarz.
 
Do góry