reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie spodnie nosicie w ciazy?

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Wyszly mi leukocyty w moczu na szczescie pojedyncze i lekarz powiedzial ze mam sie nie przejmowac.
Mam pytanie co nosicie w ciazy jesli chodzi o spodnie, czy spodnie typu leggingsy, czy luzne dzinsy, czy pod brzuchem czy takie ciazowe z gumka nad brzuchem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
U mnie juz 21 tydzien a mimo to jest mi ciezko i licze dni do porodu :) Przede mne drugie usg,tym razem polowkowe i nie mam ochoty na nie isc, mam stresa. Pomimo ze to pierwsze bylo chyba najgorsze ale na szczescie wykazalo ze wszystko jest ok, ze prawdopodobnie jest chlopczyk i ze ciaza jest o tydzien starsza niz z obliczen.
Dzis znalazlam w szafie spodnie ktore mozna nosic pod brzuchem i praktycznie nie maja gumki, do tego sa przewiewne na upaly.
A powiedz podmyłaś się przed pobraniem? zrobiłaś to ze środkowego strumienia ? ja raz też tak miałam ,wtedy miałam zapalenie pęcherza , ja po prostu wysłałabym wynik do gina ,i zaczekała na odpowiedz
 
Fado przepraszam ze zmienilam temat ale oddzwonil do mnie moj lekarz i powiedzial ze mam sie tym nie przejmowac. Ale bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Tak przed pobraniem sie podmylam i pierwszy mocz spuscilam do toalety. Do tego mam polipa szyjki macicy i z jego powodu czesto musze brac globulki. Jestem panikara, ciagle boje sie o ciaze. Licze dni do porodu.
 
Co nosicie w ciazy, czy spodnie pod brzuchem czy takie ciazowe z gumka nad brzuchem?
W tej chwili mieszczę się już tylko w spodnie z panelem ciążowym. Niezbyt lubię takie na brzuch, więc mam coś takiego. A pozatym najlepiej czuje się w sukienkach. Nic nie upija.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190603-135756.jpg
    Screenshot_20190603-135756.jpg
    175,3 KB · Wyświetleń: 268
Ja kupilam takie z gumka wysoko z miejscem na brzuch i tez jakos za nimi nie przepadam. A zwykle leggingsy mnie teraz pija pod brzuchem aletego zastanawiam sie co kupic
 
A jak te leggingsy nosilas, gdzie mialas gumke, pod brzuchem? ogrodniczki to dobry pomysl
Pod brzuchem ale wtedy jeszcze brzuch nie był taki duży. Końcówka ciąży przypadła mi na zimę więc kupiłam wtedy ogrodniczki bo w leginsach raz, że było mi już niewygodnie (ciągle mi się zsuwały i musiałam co chwilkę poprawiać) a dwa, że było mi w nich zimno a ogrodniczki były z takiego dość grubego dresu. No i w sumie to ogrodniczki były najlepsze . Nic nie uciskało i się nie zsuwało :)
 
reklama
Pod brzuchem ale wtedy jeszcze brzuch nie był taki duży. Końcówka ciąży przypadła mi na zimę więc kupiłam wtedy ogrodniczki bo w leginsach raz, że było mi już niewygodnie (ciągle mi się zsuwały i musiałam co chwilkę poprawiać) a dwa, że było mi w nich zimno a ogrodniczki były z takiego dość grubego dresu. No i w sumie to ogrodniczki były najlepsze . Nic nie uciskało i się nie zsuwało :)
Ja wyglądam fatalnie w ogrodniczkach, a bardzo chciałam mieć. Na tą porę sukienki najlepsze. Ja mam getry z panelem, ale chodzę w nich po domu.
 
reklama
Noszę jeansy ciążowe z Lidla z panelem na brzuch albo leginsy z panelem też z Lidla.
Pomijając upały, to bardzo lubię te spodnie z panelem, bo nic mi nie wieje i się nie zsuwa.
Teraz noszę też zwykłe dresowe krótkie spodenki zsunięte pod brzuch albo sukienki.
Te spodnie i leginsy ciążowe z lidla często są w koszach wyprzedażowych za grosze.
 
Do góry