reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie spodnie nosicie w ciazy?

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Wyszly mi leukocyty w moczu na szczescie pojedyncze i lekarz powiedzial ze mam sie nie przejmowac.
Mam pytanie co nosicie w ciazy jesli chodzi o spodnie, czy spodnie typu leggingsy, czy luzne dzinsy, czy pod brzuchem czy takie ciazowe z gumka nad brzuchem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
U mnie juz 21 tydzien a mimo to jest mi ciezko i licze dni do porodu :) Przede mne drugie usg,tym razem polowkowe i nie mam ochoty na nie isc, mam stresa. Pomimo ze to pierwsze bylo chyba najgorsze ale na szczescie wykazalo ze wszystko jest ok, ze prawdopodobnie jest chlopczyk i ze ciaza jest o tydzien starsza niz z obliczen.
Dzis znalazlam w szafie spodnie ktore mozna nosic pod brzuchem i praktycznie nie maja gumki, do tego sa przewiewne na upaly.
wiem ze jestem histeryczka i boje sie ze jak mialam gumke pod brzuchem to moglam cos zrobic a nie moglam? albo ze jak spie na boku i mam odcisniety rano brzuch to cos sie stalo......Przepraszm za glupie pytanie ale w ktorym miejcu od dolu zaczyna sie macica? Albo boje sie ze jak pcham albo ciagne ciezkie drzwi np w sklepie to cos sie stalo...Ciezko mi funkicjonowac w ciazy :( A jakby ciaza byla taka krucha ze tak latwo byloby cos jej zrobic to by ludzie sie nie rodzili. Wiem ze przesadzam i wykanczam sie nerwowo zamiast spokojnie cieszyc sie ciaza to mam stres i dyskomfort na kazdym kroku. A spodnie najchetniej bym miala takie jak od pizamy zwisajace na dole z gumka ktorej nie czuc :D
To musze kupic nowy stanik bo zaden z moich teraz na mnie nie pasuje. i zobaczyc jakie spodnie lub legingsy najbardziej mi podpasuja
W czasie wojny tez rodzily sie dzieci, kobiety pracowaly ciezko fizycznie, byly niedozywione a dzieci sie rodzily.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja noszę swoje legginsy sprzed ciąży, jako, że w spodniach się nie zapinam. :D Myślę właśnie, żeby może sobie kupić jakieś ogrodniczki - super sprawa! Nigdy nie miałam, bo jakoś mi do mojej figury nie pasowały, ale teraz wygoda przede wszystkim. Brałam pod uwagę spodnie z panelem (bo tak 2/10 lubię chodzić w legginsach), ale ostatecznie stwierdziłam, że szkoda mi kasy.

@Aniaanka Nie martw się, ja też na początku ciąży strasznie histeryzowałam i bałam się cokolwiek zrobić. ;) To chyba dość normalne, zwłaszcza, że początek to zawsze taki niepewny czas. Teraz się oczywiście nie forsuję, ale nie przesadzam też w drugą stronę. :)
 
U mnie juz 21 tydzien a mimo to jest mi ciezko i licze dni do porodu :) Przede mne drugie usg,tym razem polowkowe i nie mam ochoty na nie isc, mam stresa. Pomimo ze to pierwsze bylo chyba najgorsze ale na szczescie wykazalo ze wszystko jest ok, ze prawdopodobnie jest chlopczyk i ze ciaza jest o tydzien starsza niz z obliczen.
Dzis znalazlam w szafie spodnie ktore mozna nosic pod brzuchem i praktycznie nie maja gumki, do tego sa przewiewne na upaly.
 
Rozwiązanie
Do góry