reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie sposoby na mdłości przy intensywnych zapachach?

Agnness

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2019
Postów
6 505
Dziewczyny w tej ciąży nie mam prawie żadnych objawów ciążowych, co bardzo mnie cieszy. Mdli mnie jedynie przy dosyć intensywnych zapachach. Tutaj jest problem.
Mam w domu roczne dziecko. Wiadomo jak pachnie pampers z zawartością.. Od trzech dni mam problem, żeby przebrać małego. 90% prób zmiany pampersa z 2 kończy się wymiotami. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 
reklama
Mi śmierdziała nawet czysta pielucha, pasta do ebow, itp. Nie mogłam nawet wejść po kimś do łazienki. Nie pamiętam, po ilu przeszło samo. Niestety, myślę że musisz przeczekać ;( a może załóż maseczkę?🤔 Albo przed zmianą pieluchy powachaj coś ładnego co możesz wąchać 🤷
 
Mi smiardzialo wszystko. Płyn do prania, pasta do zębów 🤢🤢 Lodówka to był dramat. Niestety chyba nie ma na to sposobu. U mnie przeszło ok 18 tc ale zapach cebuli odrzuca mnie do teraz a jestem w 29 tc
 
Zakładaj maseczkę, albo szalik na czes zmieniania pieluszek, trochę powinno byc łatwiej
 
Do góry