reklama

jakie stronki internetowe ułatwiaja wam życie?

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez evelinee83, 5 Listopad 2007.

1. evelinee83

evelinee83 Zaciekawiona BB

witam! mam taki pomysł, żebyśmy tu sobie wklejały stronki, które ułatwiają nam życie - przez które cos zamawiamy lub kupujemy,żeby nam było łatwiej.

2. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

3. reklama
  4. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

Ceneo - porównanie cen, sklepy internetowe, perfumy, agd, rtv, komputery tutaj szukaliśmy sprzętu agd do kuchni, kupiliśmy wszystko, najpierw chodziliśmy po sklepach i wybieraliśmy sobie modele, zapisywaliśmy symbole, tam się wpisuje symbol sprzętu i pokazująnam się sklepy gdzie te rzeczy są dostępne i w jakiej są cenie.
    Można powiedzieć że mam piekarnik gratis- tyle zaoszczędziliśmy gdybyśmy kupowali te rzeczy w sklepach u nas w trójmieście.Kupowaliśmy płytę elektryczną z sensorami, płytę gazową na woka na jeden palnik, zmywarkę, mikrofalę, piekarnik,duuużą dwudrzwiową lodówkę.
    Polecam

5. mala_mi

mala_mi Zaciekawiona BB

wszelkie portale ktore łaącza mnie ze światem

6. joasia_kkk

joasia_kkk Początkująca w BB

7. prosze-odpisz

prosze-odpisz Zaciekawiona BB

8. ma_ma5

ma_ma5 Zaciekawiona BB

A mi często pomaga Smyk - Home bo tam można się zapytać rożnych lekarzy o poradę, zresztą psychologów też - więc korzystam;)

9. a.jodlowska

a.jodlowska Zaciekawiona BB

Smyk rzeczywiście ma tą opcje bardzo fajną. Swoja drogą czasem się tam na forum udzielam i z tego co zauważyłam, rzeczywiście te ekspertki są bardzo do rzeczy. Przede wszystkim odpowiadają bardzo szybko, czego się nawet nie spodziewałam. Ale nic, ja na pewno polecam, do mnie to doszło pocztą pantoflową więc się dzielę.
    Jeszcze ta strona jest całkiem interesująca: Ciufcia.pl - Przestrzeń twórczej komunikacji z dzieckiem
    Bardzo fajne i twórcze zabawy, może komuś się przydadzą.

10. reklama
  11. Nebula

Nebula Zaciekawiona BB

ekosfera.pl - tam kupuję przez net jedzenie eko, jak mi się nei chce wychodzić na miasto ;)
    wylegarnia.pl - tu kupuję recznie robione rzeczy (mam super torebkę już i parę par kolczyków)
    niemamusu.pl - a tu próbuję coś wygrać :D

12. kerry1

kerry1 Gość

Poleć forum