reklama

Jakie suplementy na odchudzanie?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Simonn, 17 Maj 2015.

1. Simonn

Simonn Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najmodniejsze suplementy odchudzające - jakie wybrać?

W sposób naturalny schudnąć po ciąży chciałaby każda kobieta. A jak jest najczęściej? Kobiety tyją w ciąży jednak ponad normę. Bywa, że waga w ciąży skacze w górę o 20, 30 kg, a nawet więcej. Nic dziwnego, że trudno później wrócić do formy i szybko schudnąć po ciąży.

Potrzebuję czegoś co jest sprawdzone, jakieś porady? :)

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
    Żadne! Zdrowa dieta + ruch.

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    51
    U mnie nie działa :-:)-:)-(

5. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
    A suplementy same działają? :-) Z postu autorki wywnioskowałam, że chce dzięki nim schudnąć a prawda taka, że można sobie nieźle organizm zajechać. Jeśli mimo ruchu i odpowiedniej diety nie ma postępów to trzeba by badania zrobić ;)

6. markettta

markettta Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    od 2tygodni przyjmuje suplement be slim 3, w ktorego opakowaniu poza tabletkami byla bardzo cenna ksiazeczka z pryzkladowymi cwiczeniami i dietami, co do samych tabletek - to dziennie w trakcie posilkow trzeba przyjmowac 3 tanletki ktore wspieraja trawienie i wydalanie wody z organizmu

7. goszczaca

goszczaca Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bez żadnych suplementów chudnę niestety :( bo ogolnie czuje sie swietnie po ciazy z obecna waga(pomijajac skore brzucha ktora zwisa troche :angry: ) a na żadna siłkę czy fitness nie idę, wystarczająco przy dziecku dzień dnia się gimnastykuję :)

8. MommyTigger

MommyTigger Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dieta i ruch, jak to nie działa to znaczy,że dieta jest żle ułożona i należy skorzystać z pomocy dietetyka. Ruch nie mam na myśli jedynie latania z dzieckiem a ćwiczenia. Ja miesiąc schudłam tak 8kg. No i podstawa w ciąży się nie roztyć i już wtedy o siebie dbać a nie odpuszczać albo jeść za 2.

PS. badać sobie po ciąży progesteron bo czasem on utrudnia schudnięcie.

9. katrinna86

katrinna86 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem, na początek podstawa, to dietetyk. Wszystko zrobi się zdrowo, poprawnie i co najważniejsze, bez efektu jojo. Mnie koleżanka poleciła centrum odchudzania i odżywiania. I to był strzał w dziesiątkę. Pomogli, nauczyli dobierać posiłki, poradzili w sprawie ćwiczeń, dobrali odpowiednie suplementy. polecam

10. reklama
  11. serwis1

serwis1 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiem , że żadne suplementy diety nie pomagają próbowałam wszystkiego . I przekonałam się , że mniej jedzenia i ruch to jest klucz do sukcesu .:)

12. Mamusia40

Mamusia40 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam się że dieta i ćwiczenia codzienne, u mnie zawsze skutkowało, teraz znów zaczynam bo ja tyję nie w ciąży ale w czasie karmienia piersią i się nazbierało, teraz wypróbuję dietę niełączenia, zobaczymy jakie będą efekty:)

Poleć forum