reklama

Jakie suplementy na odchudzanie?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Simonn, 17 Maj 2015.

1. Simonn

Simonn Zaciekawiona BB

Najmodniejsze suplementy odchudzające - jakie wybrać?

W sposób naturalny schudnąć po ciąży chciałaby każda kobieta. A jak jest najczęściej? Kobiety tyją w ciąży jednak ponad normę. Bywa, że waga w ciąży skacze w górę o 20, 30 kg, a nawet więcej. Nic dziwnego, że trudno później wrócić do formy i szybko schudnąć po ciąży.

Potrzebuję czegoś co jest sprawdzone, jakieś porady? :)

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Żadne! Zdrowa dieta + ruch.

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

U mnie nie działa :-:)-:)-(

5. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

A suplementy same działają? :-) Z postu autorki wywnioskowałam, że chce dzięki nim schudnąć a prawda taka, że można sobie nieźle organizm zajechać. Jeśli mimo ruchu i odpowiedniej diety nie ma postępów to trzeba by badania zrobić ;)

6. markettta

markettta Aktywna w BB

od 2tygodni przyjmuje suplement be slim 3, w ktorego opakowaniu poza tabletkami byla bardzo cenna ksiazeczka z pryzkladowymi cwiczeniami i dietami, co do samych tabletek - to dziennie w trakcie posilkow trzeba przyjmowac 3 tanletki ktore wspieraja trawienie i wydalanie wody z organizmu

7. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja bez żadnych suplementów chudnę niestety :( bo ogolnie czuje sie swietnie po ciazy z obecna waga(pomijajac skore brzucha ktora zwisa troche :angry: ) a na żadna siłkę czy fitness nie idę, wystarczająco przy dziecku dzień dnia się gimnastykuję :)

8. MommyTigger

MommyTigger Fanka BB :)

Dieta i ruch, jak to nie działa to znaczy,że dieta jest żle ułożona i należy skorzystać z pomocy dietetyka. Ruch nie mam na myśli jedynie latania z dzieckiem a ćwiczenia. Ja miesiąc schudłam tak 8kg. No i podstawa w ciąży się nie roztyć i już wtedy o siebie dbać a nie odpuszczać albo jeść za 2.

PS. badać sobie po ciąży progesteron bo czasem on utrudnia schudnięcie.

9. katrinna86

katrinna86 Zaciekawiona BB

Moim zdaniem, na początek podstawa, to dietetyk. Wszystko zrobi się zdrowo, poprawnie i co najważniejsze, bez efektu jojo. Mnie koleżanka poleciła centrum odchudzania i odżywiania. I to był strzał w dziesiątkę. Pomogli, nauczyli dobierać posiłki, poradzili w sprawie ćwiczeń, dobrali odpowiednie suplementy. polecam

10. reklama
  11. serwis1

serwis1 Początkująca w BB

Wiem , że żadne suplementy diety nie pomagają próbowałam wszystkiego . I przekonałam się , że mniej jedzenia i ruch to jest klucz do sukcesu .:)

12. Mamusia40

Mamusia40 Zaciekawiona BB

Zgadzam się że dieta i ćwiczenia codzienne, u mnie zawsze skutkowało, teraz znów zaczynam bo ja tyję nie w ciąży ale w czasie karmienia piersią i się nazbierało, teraz wypróbuję dietę niełączenia, zobaczymy jakie będą efekty:)

Poleć forum