reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie suplementy na odchudzanie?

Mąż ciągle mi powtarzał, że dobrze wyglądam i nadal mu się podobam, ale ja i tak widziałam jak rozglądał się za innymi kobietami, a poza tym ja sama nie czułam się za dobrze w swoim "nowym" ciele po dziecku. Postanowiłam wziąć się porządnie za siebie. Wiem, że suplementy same nie działają, ale jeśli są takie na rynku to mogą mi pomóc, więc czemu nie spróbować. Zamówiłam, ćwiczę aż 4 razy w tygodniu i staram się jeśc więcej warzyw i owoców. Efekty są rewelacyjne - 6kg w 4 tygodnia. Motywacja ogromna.

1 post - no w ogóle nie reklama :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nie rozumiem tej ciaglej mody na nowe odkrycia w dietetyce - najpier zielona kawa teraz te jagody... lepiej stawiac na nature znan od lat - morwa biala, morszcyzn, gorzka pomarancza etc
 
po co sie faszerowac jak mozna wziac sprawy w swoje rece.. ja masuje cialo szczotka Brista.. krece na hula hop- nautralnymi metodami staram sie wrocic to wygladu i rozmiaru przec ciaza
 
W ciąży przybralam prawie 30 kg karmilam 8 miesięcy wazylam 5 kg mniej niz przed ciąża ale w ciagu 2 miesięcy jak nie karmie waga rośnie jak nie wiem juz 8 nadrobiłam Jem normalnie ruszam sie . Na razie sprawdzam hormony czy sie nie pokićkały. Od miesiąca biegam interwały najszybciej sie chudnie. Niestety od tygodnia nie biegam bo zaliczyliśmy gumowa wpadkę i zawiesiłam biegi. Choc na razie czekam na miesiączkę
matko przeraza mnie wizja 3 dziecka... Jeszcze ze 3 dni i test
 
U mnie nie działa :-:)-:)-(
Bo zdrowa dieta też może tuczyć ;)
Chudnie się od niedoboru kalorii a nie od zdrowej/niezdrowej diety :)
Nie byłam w ciąży ale jestem chuda, a zdrowo zaczęłam odżywiać się dopiero jak zaczęliśmy się starać o dziecko ;) chociaz ja mam problem, bo nie jestem glodna :(
Wcześniej jadłam chrupki, ciastka, czekoladki, z tym że w sumie nic poza tym i wychodziło z 1000 kcal dziennie - to i jestem jak patyk :D
Często zdrowe produkty są bardzo kaloryczne :) owoce, awokado, tłuszcze, pieczywo... :)
Jak ktos chce schudnąć to liczyć, liczyć, liczyć. Moim zdaniem to jedyne co daje efekt :)
 
a może tak bieganie ? Dobrze radzi i nie trzeba nic łykać. ostatnio zaczęłam i już 10 km przebiegnę, a przede mna bieg europejski w Gdyni w ten weekend.
 
Moim zdaniem suplementy na odchudzanie dają pewnie tyle samo, co i inne suplementy - czyli właściwie nic.
Brałam swojego czasu suplementy na włosy, brałam witaminy, brałam beta-karoten - ciężko się to wchłania, bo nie jest naturalne, w efekcie nic nie daje.
 
Nic innego jak ruch i ograniczenie rzeczy baardzo kalorycznych. Na początek ogólnie alkohol. Później powoli rezygnujemy ze słodyczy - powoli bo nasz organizm zacznie się buntować po radykalnym zmniejszeniu porcji węglowodanów. A na potem tylko ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę . Żadne thermline fast ani inne pierdoły nie pomogą.
 
reklama
Hej kobietki! Po ciąży było mi baaaaardzo ciężko schudnąć, z bobasem przybrałam 16 nadprogramowych kilogramów, czułam się paskudnie...i próbowałam wszystkiego i jak wiadomo...nic. Ale wzięłam się w garść i zaczęłam ostro ćwiczyć. Najpierw na siłowni,bieżnia, rowerek, ale kiedyś poczytałam sobie o treningu z workiem, stwierdziłam czemu nie...i tak się zaczęło ;) Najpierw delikatne treningi z workiem, żeby sprawdzić co i jak, spodobało mi się, zauważyłam, że stałam się szybsza i już tak się nie męczę w dodatku kilogramy zaczęły spadać ;) Żeby nie opuszczać mojego maluszka na parę godzin w siłowni stwierdziłam , że jest to czas zmian i kupiłam worek treningowy do domu z www.ring-sport.pl. I wtedy dostałam olśnienia, codziennie ćwiczę przez około 30 minut i przy okazji pilnuję maluszka :) Moja waga spadła, kondycja się poprawiła, a pewność siebie wbiła się na wyżyny. A jak to wyglądało u was? jakieś dodatkowe ćwiczenia oprócz suplementów?
 
Do góry