reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie suplementy na odchudzanie?

Nie wiem czy suplementy to najlepsza droga... Na początku warto spróbować wprowadzić zmiany w diecie i nie chodzi mi od razu o gotowanie według jakiś jadłospisów na kolejnych kilka dni. Wystarczy zrezygnować z kilku produktów, na rzecz takich bardziej zdrowych, starać się jeść systematycznie i pić dużo wody. Potem jak dodamy do tego ćwiczenia to efekt będzie znacznie lepszy i bardziej optymalny niż z jakimiś suplementami. Ale jeśli już bardzo chcemy jakieś preparaty - to dobrze wybierać je pod kontrola specjalisty i pamiętac o regularnych badaniach
 
reklama
Też zależy jakie suplementy. Czasami trzeba brać, np. witaminę D, selen, magnez, czy inne witaminy których nam brakuje. Najlepiej zrobić badania i pójść do lekarza, jeśli faktycznie mam y z czymś problem.
 
Do góry