reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie tabletki przy wczesnej ciąży

ewaa000000

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2021
Postów
312
Dziewczyny, to chyba się zadziało, jestem w ciąży, dzisiaj zrobiony test i jest blada kreseczka 🥰
Brałam wcześniej pregna start i akurat parę dni temu mi się skończyły i biorę tylko folik.
Czy mam kupić kolejne opakowanie pregna start czy polecacie coś innego?
Aplikacja pokazuje 4 tydzień, do lekarza chce iść za jakieś 2-3 tygodnie, poradzicie mi dziewczyny coś ? 😊
 

Załączniki

  • IMG_20210604_151541_952.jpg
    IMG_20210604_151541_952.jpg
    255,7 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Ja brałam sam folik przed ciąża oraz do 1szej wizyty u lekarza. Moja pani ginekolog poleciła mi MAMA DHA i biorę je cały czas. To jakiej firmy witaminy będziesz brała zależy w sumie od Ciebie i tego jakich witamin potrzebujesz
 
Osobiście, przed ciąża 3 mies i chyba do ok 14tc przyjmowałam wyłącznie metylowany kwas foliowy Actifolin. Metylowany jest znacznie lepszy niż zwykły Folic. Według badań metylowany kwas foliowy jest co najmniej tak dobrze przyswajalny jak zwykły a przy tym nie musisz martwić się o żadne mutacje czy obniżoną aktywność MTHFR.
Później zaczęłam brać MamaDha po porównaniu składu z innymi tabletkami dostępnymi na rynku.
 
Ja biorę Doppelherz mama premium, bo zależało mi by witaminy zawierały też dha i żelazo, bo mam niski poziom żelaza. Możesz sobie zobaczyć na blogu "pan tabletka", tam jest fajnie opisane które witaminy są okej :)
 
Dziewczyny, to chyba się zadziało, jestem w ciąży, dzisiaj zrobiony test i jest blada kreseczka 🥰
Brałam wcześniej pregna start i akurat parę dni temu mi się skończyły i biorę tylko folik.
Czy mam kupić kolejne opakowanie pregna start czy polecacie coś innego?
Aplikacja pokazuje 4 tydzień, do lekarza chce iść za jakieś 2-3 tygodnie, poradzicie mi dziewczyny coś ? 😊
Ja przed ciąża brałam folio fazę 1. Odkąd się dowiedziałam ze się udało brałam femibion 1 a teraz femibion 2 . 😊
 
Do góry