reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

reklama

agusia04

Czerwcowa mama'08
Miasto
ZACHODNIOPOMORSKIE
Rozwiązania
0
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

madzienka11

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nic nie szkodzi, grunt to mieć wybór i znaleźć to czego się szuka :)

naszyfka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ja zniechęcona faktem, że w sieciówkach ciężko znaleźć ciekawe, wyjątkowe i przede wszystkim z odpowiadających mi materiałów ubranka sama zaczęłam szyć dla dzieci:) jestem z tej decyzji bardzo zadowolona a co więcej odkryłam swoją pasje, bo projektowanie i wykonanie ich sprawia mi ogromną przyjemność...

aga24073

Fanka BB :)
Miasto
Świdwin
Rozwiązania
0
a ja rowniez szyje dla Swojej, i im jest starsza tym wieksza z tego radosc, bo ona z duma mowi ze to np bluzka od mamy :) ma tez poduchy szyte i literki do pokoju :D

Rozwiązania
0
Wybór jest bardzo duży. Wystarczy tylko i wyłącznie się trochę rozejrzeć. Można nawet powiedzieć, że niczego więcej nie potrzeba.

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Generalnie czy to wyprawkę czy już ściśle ubranka dla dzieci polecam kupować w sklepach internetowych, gdzie mamy szeroki wybór oraz niższe ceny. Do tego można być także spokojnym co do ich jakości.

offieczka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
reklama
Rozwiązania
0
A nam najczęsciej zdarza się kupować ubranka w sklepie internetowym https://ubierajdziecko.pl gdzie mam naprawdę duży wybór modeli idealnych dla naszej córci, ponieważ uwielbia postaci i bohaterki Disney, także dla niej nie ma lepszego prezentu. A my też jesteśmy zadowoleni bo pod względem trwałości i wykonania są naprawdę bez zarzutów.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry