reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

Rozwiązania
0
Dzisiaj mamy zatrzęsienie sklepów od ubranek ze sztucznych materiałów... Nie zwracamy na to uwagi, a przecież dzieciaki się w tym pocą, mają uczulenie. A ceny też powalające... Byłam ostatnio na targach mamusinych w Warszawie "mamaville" i po prostu zakochałam się w ubrankach młodych, polskich marek. Widziałam przepiękne sweterki i komplety zimowe od babciaowca.pl, cudowne sukieneczki od ecoubranka.pl, albo bodziaki z genialnymi nadrukami od heypopinay.pl... Ja jestem zakochana...:)

reklama

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Generalnie czy to wyprawkę czy już ściśle ubranka dla dzieci polecam kupować w sklepach internetowych, gdzie mamy szeroki wybór oraz niższe ceny. Do tego można być także spokojnym co do ich jakości.
Ja kupowałam głównie ciuszki online, z takich moich zaufanych adresów mogę polecić psoty. Polska marka z świetną jakością, do tego mają super kolory. Dla mnie ważne było to żeby uniknąć tych wszystkich ciuszków z nadrukami i żeby były klasyczne i miłe w dotyku

Rozwiązania
0
Ja ostatnio siostrze kupowałam body dla dzieci. Pierwszy raz wypróbowałam zakupy w sklepie internetowym Link do: Body dla dzieci który polecały inne mamy. Muszę przyznać, ze na pierwszy rzut oka ubranka faktycznie są piękne i wykonane z wysokiej jakości tkanin. Nie wiem jak sprawdzą się w praktyce, bo dzieciaki ich jeszcze ich nie nosiły, ale liczę na to, że przejdą taki wyjątkowo trudny egzamin :)

Rozwiązania
0
Bardzo lubię zakupy internetowe, bo jestem wymagająca. Kupujemy córkom ubrania z polskiego sklepu PSOTY. Na prawdę warto spojrzeć :)

MISSbutterfly

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Jestem fanką ubrań Kaola-Kid głównie za dobrej jakości materiał, niebanalne i oryginalne wzornictwo. Sieciówki omijam bo nie dość, że drogo, to materialy są syntetyczne i marnej jakości.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry