reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

reklama
Ja polecam Pepco, zwłaszcza dla małych dzieciaczków. :) Jak tam wpadam, to hurtowo wykupuję co mi się podoba. Poza tym allegro, ale niestety nie zawsze byłam zadowolona. Kupiłam raz kilka ciuszków w Auchan, jakość nie za ciekawa, przy jednym pajacyku suwak zepsuł się przy drugim założeniu.
 
My kupujemy ciuszki wlasnie w pepco i jestesmy zadowoleni.Czasem tez kupujemy w ciucholandzie i niektore ciuszki sa jak nowe nawet z metkami minus jest taki ze trzeba piswiecic wiecej czasu zeby cos fajnego upolowac a z nalym dzieckiem nie jest to latwe
 
Akurat co do Pepco to moja opinia nie jest pozytywna,już kilkakrotnie rozczarowałam się jakością ich ubranek oraz generalnie akcesoriów,wolę poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie jest w dodatku taniej.
 
Większość ubrań kupuję na allegro , są one używane ale w dobrym stanie. Często uda mi się upolować coś świetnej jakości , drogiej firmy za grosze.

W pepco też kupuję ale to zazwyczaj jest złej jakości
 
Ja nie bazuję na używanych ubrankach dla dziecka,no chyba ze mam 100% pewności co do ich dobrego stanu i nie mogą być sprane,to też ważny aspekt. Teraz warto szukać promocji i rabatów w sklepach internetowych,w styczniu są duże okazje cenowe :)
 
Tak jak poprzedniczka takie jakieś nie typowe ubranka, śmieszne to w internecie zakupuję. A po za tym albo w odzieży używanej, ale to rzadko. Głównie kupuję w Pepco i Auchan i nie są najgorszej jakości. Jeszcze często zajeżdżam do Smyka na annopolu tam mają wyprzedażowy smyk. Czasem można coś taniego i dobrego jakościowo kupić.
 
reklama
Do góry