reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
A ja zniechęcona faktem, że w sieciówkach ciężko znaleźć ciekawe, wyjątkowe i przede wszystkim z odpowiadających mi materiałów ubranka sama zaczęłam szyć dla dzieci:) jestem z tej decyzji bardzo zadowolona a co więcej odkryłam swoją pasje, bo projektowanie i wykonanie ich sprawia mi ogromną przyjemność...
 
a ja rowniez szyje dla Swojej, i im jest starsza tym wieksza z tego radosc, bo ona z duma mowi ze to np bluzka od mamy :) ma tez poduchy szyte i literki do pokoju :D
 
Generalnie czy to wyprawkę czy już ściśle ubranka dla dzieci polecam kupować w sklepach internetowych, gdzie mamy szeroki wybór oraz niższe ceny. Do tego można być także spokojnym co do ich jakości.
 
A nam najczęsciej zdarza się kupować ubranka w sklepie internetowym https://ubierajdziecko.pl gdzie mam naprawdę duży wybór modeli idealnych dla naszej córci, ponieważ uwielbia postaci i bohaterki Disney, także dla niej nie ma lepszego prezentu. A my też jesteśmy zadowoleni bo pod względem trwałości i wykonania są naprawdę bez zarzutów.
 
reklama
Dzisiaj mamy zatrzęsienie sklepów od ubranek ze sztucznych materiałów... Nie zwracamy na to uwagi, a przecież dzieciaki się w tym pocą, mają uczulenie. A ceny też powalające... Byłam ostatnio na targach mamusinych w Warszawie "mamaville" i po prostu zakochałam się w ubrankach młodych, polskich marek. Widziałam przepiękne sweterki i komplety zimowe od babciaowca.pl, cudowne sukieneczki od ecoubranka.pl, albo bodziaki z genialnymi nadrukami od heypopinay.pl... Ja jestem zakochana...:)
 
Do góry