reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka??

Moj Kubus na zime ma i kurteczke i kombinezon ma tez i komplecik czapka+szalik+ rekawiczki:tak:. Nie mamy kurteczki na taka jesien jak teraz :zawstydzona/y: narazie zakladam mu ciepla bluzke i polar jak wychodzimy ale jutro M ma wolne to pojezdzimy po sklepach:tak:

RENIK moj Kubus tez tak podwija paluszki - nie zawsze ale jak juz podwinie to nie moge mu butka wlozyc:szok:
 
reklama
Ika ja właśnie tak zrobiłąm... wzięłam centymetr i zmierzyłam stópkę... wyszło 12 cm, buciki niestety musiałam kupić w necie, bo u mnie nic nie ma i okazały sie 1cm za duże ale z nogi nie spadają, Kuba jeszcze nie chodzi, więc do wózka sa w sam raz...
Kajenka masz rację, jak Paula już chodzi to pewnie że buciki nie magą być za duże... a kiedyś mamusie kupowały zazwyczaj za duze buciki tak żeby było na zapas...
 
w Biedronce poznańskiej;-),byly jeszcze jasno niebieskie i rozowe.
co do produktow biedronkowych,uzywama ich bo mam ten sklep blisko,czasem mam z tego sklepu pieluchy - sa oki,w takie fajne zabki,wygladaja troche jak pampersy;chusteczek nawilzajacych - prawie zawsze;co do ciuszkow - co jakis czas tam cos wypatrze...

Ja dla Hani mam ciuszki,jeszce po Zuzi,moze pojedyncze rzeczy musialabym kupic,jakies rekawiczki...
Ale Zuzia wyrosla mi ze wszystkiego...

 
Butki fajne, ale ja używanych bym nie kupiła... każde dziecko inaczej ukłąda stopkę, prawda? My też jak założymy czyjś but, to dziwnie się czujemy... bez urazy oczywiście Agnieszka...:-)
 
Jakas nieprzytomna bylam wczoraj:no: Oczywiscie, ze Moniqa a nie Gufi pisala o Biedronce:zawstydzona/y:. Ale juz kupilam- jasnoniebieska, bo ta rozowa brzydka. Na przydomowa moze byc:tak:.
Kupilam tez butki- porzadne trzewiki z Bartka. Za to nigdzie nie moglam dostac rekawiczek, bo "jeszcze nie sezon"... Niech wyjrza za okno, to sie dowiedza, czy sezon, czy nie:wściekła/y:
 
Kajenka masz rację, jak Paula już chodzi to pewnie że buciki nie magą być za duże... a kiedyś mamusie kupowały zazwyczaj za duze buciki tak żeby było na zapas...

witam
a ja gdzieś słyszałam czy czytałam jak jakiś ortopeda się wypowiadał, że dla maluchów butki powinny być o rozmiar za duże, żeby stópka nie była skrępowana... ale ile w tym prawdy to nie wiem
pozdrawiam
 
Spoko- luz na paluszki i grubsza skarpetke jest:tak:
Mam nadzieje, ze jej stopka nagle nie wybuja i pochodzi w nich do zimy.

Tez nie przepadam za rozowym, ale czasem ciezko cos znalezc dla dziewczynki w innym kolorze. Ale jak tylko mam wybor, to biore inny jasny kolor:tak:.
A tak w ogole, to Paula ma "meski typ urody" (pewnie z powodu blond lysinki;-)) i jak ja ubiore w dzinsy i polar z kapturem, do tego jakas dziara kolo oka, albo na policzku, to wyglada, ze strach podejsc!:evil: ;-)
 
reklama
Kajenka rozbawiłas mnie tym męskim typem urody no i nie podchodz.;-);-);-)Chodzimy teraz na fizjoterapia i pani fizjoterapeutka nie miała włosów aż do 2 roku życia a jak juz urosły to ma do tej pory burzę pięknych loków:-):-):-)
 
Do góry