)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie witaminy dla dziecka powyżej 3 lat??

MISSbutterfly

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2010
Postów
112
Rozwiązania
1
A nie lepiej po prostu dawać dziecku owoce i warzywa każdego dnia? Witaminy wchłaniają się o wiele lepiej niż te zawarte w suplementach. Z gotowych suplementów jedynie wspomniany przeze mnie wyżej, tran i nic więcej :)
 
reklama
Dołączył(a)
29 Listopad 2016
Postów
3
Rozwiązania
0
Witam. Spróbujcie syrop Floradix dla dzieci. To koncentrat soków. Morze witamin. Pyszny, że sami podpijamy. Więcej szukać nie trzeba.
 
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2017
Postów
7
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o źródło witaminy D to zdecydowanie polecam Meltiki. Podaję je moim pociechą od jakiegoś czasu i już nie mamy problemu z niedoborem. Dodatkowo Meltiki mają pyszny waniliowy smak więc Kasia i Grześ sami mi o nich przypominają.
 

kickunia1985

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
22
Rozwiązania
0
Swojemu dziecku oprocz diety bogatej w warzywa i owoce, podaje tran w kapsułkach mollersa to dobra alternatywa dla dzieci, ktore nie lubia zapachu i smaku ryb jak moje.
 

Loisa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2012
Postów
27
Rozwiązania
0
U nas właściwie poza witaminą D (od jesieni do wiosny, bo wiadomo, że słońca niewiele) podaję tylko synbiotyki w kropelkach, Multilac Baby. Mieszam z soczkiem i mała wypija chętnie.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry