reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne jednorazowe polecacie?

Dołączył(a)
12 Lipiec 2022
Postów
14
Witam. Mam pytanie odnośnie wkładek laktacyjnych jednorazowych. Jakie marki polecacie? Które się u was sprawdziły?
 
reklama
Bella mama. Są grube i ĺatwo je założyć choć przylepce do kitu. Mam też cienkie Akuku ale trudno je założyć żeby się nie marszczyły lub zwijały. Nadają się za to pod cienką bluzkę na wyjście. Miałam też canpol, ale wolę bellę.
 
Od razu pisze, że ostatnio używałam jakieś 3 lata temu, więc być może producenci troche pozmieniali.
Dla mnie najlepsze były Lansinoh i Baby Ono. Ale mysle, że to może być sprawa indywidualna, zależy od kształtu piersi. Polecam kupić paczkę na spróbowanie, pewnie rozsądnie jest zacząć od najtańszych
 
Mój faworyt to Bocioland. Testowałam kilka różnych firm i te wg mnie są najlepsze. Mojej siostrze też najbardziej te pasowały :)
 
Ja miałam Bocioland i Akuku, dobrze wychodziły cenowo. Ale były grube i było mi w nich gorąco (rodziłam koniec września, więc upalnie nie było). Jednak dobrze żelowaly mleko, które zdarzało się, że pociekło. W międzyczasie dostałam canpol i one były takie zgrabne i fajne, że jak się skończyły i musiałam wrócić do Akuku to czułam lekki dyskomfort.
I strasznie irytowało mnie w Bociolandzie i Akuku to, że każda jest pakowana osobno. Produkcja śmieci 😕 Canpol był po 2 szt w saszetce.
 
Ja aktualnie stosuję Babyono, są cienkie i chłonne. Polecam też akuku wersję na noc 😉
 
Moimi faworytami są akuku, lansinoh i takie różowe cienkie chyba z apteo care 🤔 Canpol i zwykle Bella i z rosmana nie chce już i nie kupię.
 
Ja uwielbiam akuku, te cienkie i grubsze na noc, teraz mam paczke lansinoh, ale nawet nie wiem czy zużyje, bo chce pomału kończyć KP, ale akuku dla mnie rewelacja.
 
reklama
Z góry zaznaczę ze nie bylam zbyt wymagająca co do wkładek. Testowalam canpol, akuku (przerabiałam rozne kształty tej firmy) i doz. Ale wracałam najczęściej do tych z canpola i akuku (konkretnie te w bialo-pomaranczowym pudelku).
 
Do góry