reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne jednorazowe polecacie?

reklama
Od razu pisze, że ostatnio używałam jakieś 3 lata temu, więc być może producenci troche pozmieniali.
Dla mnie najlepsze były Lansinoh i Baby Ono. Ale mysle, że to może być sprawa indywidualna, zależy od kształtu piersi. Polecam kupić paczkę na spróbowanie, pewnie rozsądnie jest zacząć od najtańszych

BabyOno zdecydowanie nadal jest ok. Uzywalam 5 lat temu i w zeszlym roku.
 
Ja używałam po obu porodach Chicco - polecam bo są cienkie i dobrze absorbują. Dodatkowo fajne jest to, że można je kupić w kolorze białym i czarnym, co pomaga przy ciemnej bieliźnie i ubraniach :)
 
reklama
Do góry