reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Ja byłam najbardziej zadowolona z J&J. Dobrze chłonęły, były fajnie wyprofilowane i mają taśmę samoprzylepną co zapobiega przesuwaniu.
Bella z chłonnością były OK ale przeszkadzało mi to że mają wytłaczany jakiś wzór i odciskał mi się on na piersiach :(
Canpol Premium - dobre - pojedynczo pakowane

Rossmanowskie i Tescowe - klasa bardzo średnia - dobre dla oszczędnych lub dla tych u których wkładek potrzebnych jest bardzo dużo i szkoda im wyrzucać masę pieniędzy.
 
reklama
używałam Canpola, Belli, Johnsona, BabyOno i Touris czy jakoś tak z Lidla i powiem tak: Bellę odradzam, są cienkie, przeciekają i baaardzo często się zaginają tak że nim się zauważy to sutek na wierzchu, te z Lidla też kiszka jak dobrze pamiętam, Canpola nie pamiętam.. Johnson są ok, Baby Ono są zupełnie inne od pozostałych wymienionych bo mają strukturę pampersa i woda zamienia się w taki żel jakby - to były moje pierwsze wkładki, jeszcze w szpitalu i wtedy sprawdziły się super, bo pokarmu miałam jak dla czworaczków ;-D no i klasyczne wkładki w ogóle nie zatrzymywały mi mleka, jedyną wadą tych BabyOno było to, że skóra szybciej się pociła, ale ja rodziłam w Lipcowe upały więc może dlatego.. ogólnie jak ktoś ma nawały pokarmu to polecam BabyOno, nie przeciekają, jak ktoś woli bardziej przewiewne to Johnson. Teraz używam Johnsona i poluję na te tanie BabyDream, niestety zwykle trafiam na pustą półkę ;-/
 
ja uzywam bella są fajne bo sa duże..mnie sie te baby dream i jakies jeszce były za male i przesuwaly sie.Minusem Belli jest to że jak przemokną to sie odklejają ii często gęsto miałam je przyklejone do brodawki , nie fajna sprawa
 
Witam
Ja używałam wkładek przez 9 miesięcy :eek: niestety, ale z czystym sumieniem polecam w miarę normalnej cenie Canpolu - premium, są pojedynczo pakowane, więc łatwiej o higienę, by zabierać gdzieś do torby na wyjazd. Są chłonne i mają taśmę klejącą przez prawie całą średnicę, co dla mnie było rewelacyjne, bo nigdy się nie przemieszczały :tak: Cena odpowiednia do jakości. POLECAM!
Używałam też bella, ale mnie złościło, jak po karmieniu synka zakładam stanik a tam mokro i zimno :cool: bleeeee - nieprzyjemne uczucia i wspomnienia :sorry:
Pozdrawiam.
 
reklama
Ja używałam belli i babydream. Belli nie polecam gdyż wata zostawała na cycuszkach i się zaginały, babydream są tanie, ale wata się nie przyklejała. Między tymi dwoma zdecydowane babydream można je kupić w rossmannie.


 
Do góry