reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

[FONT=Georgia, Times, Times New Roman, sans-serif]Japolecam właśnie te Canpol z aloesem. Są cieniutkie, dyskretne, aprzy tym dobrze chłoną. A Aloes świetnie się sprawdza kiedybrodawki są podrażnione.[/FONT]
 
reklama
Ja początkowo kupowałam bella mamma. Ale kiedy okazało się, że 'przeciekają', a do tego zwijają się niemiłosiernie i ugniatają, a do tego paczka starcza mi ledwie na kilka dni (obecnie cena ok 15 zł/ 30 szt.), to zrobiłam eksperyment. Wzięłam podpaskę, odcięłam skrzydełka, przecięłam na pół i wkleiłam w stanik. Rewelka! No i wychodzi taniej, a na serio potrzebowałam jakiegoś patentu, bo czasem mam nawał :/. Pozdrawiam
 
Przetestowałam wkładki laktacyjne lovi które dostałam z laktatorem elektronicznym LOVI Prolactis i jestem zadowolona. Nie miałam co prawda nawałów w trakcie testowania ale nie przyklejały się do lekko poranionych sutków a tego się najbardziej bałam.
 
Ja jak na razie używam wkłaek firmy Lovi i jestem zadowolona. Mają duży pasek kleju i mocny. Są duże i chłonne. Czasem nawet az za duże bo przy letnich strojach niekiedy gdzieś wystaje ciutke, ale ogólem jestem z nich zadowolona.
 
Mi wielkość wkładek LOVI nie przeszkadza bo karmiący biust mi "lekko" urósł i wszystko chowa się w staniku. Są chłonne i co dla mnie ważne pakowane pojedynczo więc można zabrać w drogę. Niestety jak wszystkie inne testowane przeze mnie przyklejają się do poranionych piersi ale na to chyba nie ma innego sposobu niż muszle laktacyjne i maść :D
 
Patrząc na większość opinii to faktycznie wkładki laktacyjne Lovi są polecane przez wiele osób,warto moim zdaniem spróbować,mi osobiście ich większe rozmiary także w niczym nie przeszkadzały.
 
reklama
Dla mnie tylko lovi! Cienkie, a jednocześnie bardzo chłonne, nie przyklejały się do sutków, dobrze trzymają się w biustonoszu dzięki temu, że mają szeroki pasek klejący. Są miłe w dotyku. Polecam
 
Do góry