reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

reklama
Wkładki laktacyjne Lovi stoją chyba jednak pod znakiem wyższej jakości,a cenowo tylko nieznacznie droższe,więc nie wiem czy jest sens aż tak oszczędzać,lepiej zdecydować się na akcesoria z wyższej półki.
 
Wkładki lovi kupiłam jako pierwsze, jeszcze przed porodem. później kupowałam wiele innych, ale jednak Lovi są najlepsze. Są duże, ale cienkie, a jednocześnie bardzo chłonne. Do tego na plus jest to, że są oddzielnie pakowane w folię, którą łatwo się otwiera (mam inne wkładki pakowane pojedynczo, ale do otwarcia potrzebne są nożyczki lub zęby ;-) ). I jeszcze to, że wkładka jest złożona na pół - na początku wydawało mi się to dziwne, ale jest to fajne, ponieważ wkładka zajmuje mniej miejsca kosmetyczce.
 
A ja od 2 m-cy używam wkładek z Canpol babies. Najpierw miałam ich EasyStart Aloe Vera - były super, a teraz mam Disposable Soft i też są bardzo fajne. Choć z tych dwóch wybrałabym te Aloe Vera, bo były dla mnie przyjemniejsze i wydaje mi się, że były bardziej wytrwałe niż te drugie. Ale Te Disposable Soft też dobrze wchłaniają wyciekające mleczko, a poza tym są cienkie i delikatne. Mają też mały pasek z klejem, co umożliwia utrzymanie wkładki na miejscu - choć mi akurat ten klej przeszkadza, bo podczas każdego karmienia ja wyciągam wkładki ze stanika.
 
[FONT=&amp]U mnie wkładki to byla podstawa funkcjonowania. Na szczęście okres intensywnego karmienia przypadł na zimę więc wszelkie 'awarie' których było mnóstwo można było ukryć pod swetrem ale okres ten wspominiam nie najlepiej:) Wymieniałam je z początku bez przerwy praktycznie w dzień i w nocy…
Najpierw kupiłam wkładki w Rossmanie ale okazało się, że są dość grube i czułam się z tym nie najlepiej (nawet mając na sobie sweter!) Potem zasięgnęłam porady i spróbowałam wkładek z Chicco. Są cienkie, prawie niewidoczne! Poza tym bardzo chłonne a to było chyba najważniejsze. Cenowo wypadają słabiej niż rossmanowe ale jakość dużo lepsza. [/FONT]
 
reklama
Chicco Extra Comfort to moje ulubione :) Doceniłam je i już przy nich zostałam do końca, jak miałam popękane sutki i wszystie inne mnie obcierały :( A te dodatkowo mają powłokę antybakteryjną i dobrze wchłaniają wilgoć, więc naprawdę mi pomogły w gojeniu...
A zdecydowanie odradzam te najtańsze z Rosmanna - bardzo szorstkie, użyłam raz i oddałam kumpeli całą paczkę...
 
Do góry