reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Polecam wkładki Gerbera.
Inne, a przetestowałam ich bardzo dużo kleją sie do brodawek i zostawiają włoski (m.in. bella. pentalen - jakoś tak się to pisało, johnson i parę innych których już nie pamiętam). Jak chciałam nakarmić synka a jeszcze wkładka nie była bardzo zalana, to myślałam że skórę z brodawki z nimi ściągnę. Przy gerberze jest super choć nie są megachłonne.
Mnie strasznie dużo pokarmu leci, ale wolę częściej zmienić wkładkę niż sie męczyć i dawać dziecku pierś włochatą :szok:
 
reklama
Ja caly potrzebny czas uzywalam wkladek NUKA,ale te co mozna przykleic do stanika...No i ogolnie bylam bardzo zadowolona...Juz na porodowce je dostalam w szpitalu i tak zostalo...Milam strasznie duzo mleka wiec czesto przeciekally...ale to juz nie wina wkladek...Ogolnie wkladki oceniam na 5+
 
Przetestowałam kilka i najlepsze (dla mnie) są BabyOno :tak: Są największe, najcieńsze, nie przemakają (jak np. canpol), utrzymują wilgoć z dala od ciała (czego nie można powiedzieć o wielorazowych - mam je). Dodatkowy atut - są jasnoróżowe, więc mogę je nosić pod jasnymi bluzkami (nie widać białych kółek ;-)).
 
pisałam już na innym wątku - jak dla mnie NUK premium - cieniutkie jak gerber, a delikatniejsze
ja akurat teraz już nie potrzebuję super chłonnych, dla mnie wkładki są awaryjnie na wyjścia, ale przetestowałam kilka firm i narazie wygrywają właśnie NUKa
 
Ja też stosuję Nuk Premium. Są cienkie, delikatne i raczej chłonne. Dobre są jeszcze Chicco, ale są niestety drogie.
 
ja uzywalam J&J vel penaten (to to samo) po zapoznaniu sie z pozytywnymi opiniami na forum. potem jak juz mi byly potrzebne tylko podczas karmienia pozalowalam kasy i kupilam belli - totalna pomylka. To jak porownanie always i waty.
 
reklama
Jak dla mnie tylko Tommee Tippee, cienkie, chłonne, odpowiednio duża średnica, ładnie wyprofilowane. Ale ostatnio na allegro pojawiła się jakaś gorsza wersja (grubsze i mniej delikatne).
Pomyłką w moim przypadku okazały się wkładki aventu, belli i nuka.
 
Do góry