reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Ja cały czas szukam tych idealnych. Wiem natomiast, że nikomu nie polecę wkładek Canpol. Są grube, włochate i strasznie "dziwne" po kontakcie z pokarmem.
 
reklama
bella-tragedia!!!! za 30 sztuk 11 zl,a trzeba je wymieniac kilka razy dziennie,wiec starczalo na 3 dni 1 pudelko!!!! potem kupilam przypdkowo johnson&johnson i to jest rewelacja!!!! 1 para wkladek nawet 24h mi sluzyla, za 50 szt place 18 zl,i mam pudelko ma miesiac!!!!! to jest super oszczednosc!
 
Ja się powtórzę - tylko Gerber - inne przylepiały mi się do cycusiów i włochy takie zostawiały, nawet jak je zdejmowałam to bolało (nawet te które polecacie :-()
 
Dla mnie bella to porażka.
Zadowolona jestem z j&j i penathen. Faktycznie są takie same. Super wchłaniają mleczko i nie przeciekają, są miłe ;-) dla piersi.
 
Ja słyszałam, że bardzo dobre sa wkładki Avent. Podobno oprócz tego, że sa chłonne, to jeszcze na dodatek utrzymują wilgoć w taki sposób, że nie odczuwa się dyskomfortu, co najważniejsze można je prać i używać wiele razy. Myślę, że można je kupić w wielu miejscach, ja akurat znalazłam na stronie entliczek.pl - mają też sklepy stacjonarne w Krakowie, więc można je sobie na miejscu pooglądać.
 
reklama
Do góry