reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
902
Miasto
Londyn
Witam,
Proszę napiszcie które polecacie a które kategorycznie odradzacie.
Dziękuje i pozdrawiam
 
reklama
Ja używałam wkładek bardzo długo bo ponad 3 miesiące ::),
na początek kupiłam avent jednorazowe, super były ale jakbym miała je kupowac przez cały czas to bym z torbami poszła ::),
później najbardziej polubiłam belli, rozsądna cena i naprawdę fajne,
choć w zdażyło sę że one też mi przeciękły, ale ja miałam jakąś straszną produkcję,
nie polecam Chicco przyklejały mi się do ciała i wyskubywałam potem watkę :-[,
chyba jeszcze jonsona próbowałam takie sobie były.
Nie próbowałam tych wielorazowych więc się nie wypowiadam, mi się wydaje że jednorazowe bardziej higienniczne są ale może się mylę.
 
ja na poczatku uzywalam Belli...........bo tanie
a potem w aptece dlugo była promocja na wkładki Jonhson&Jonhson (czy jakos tak ;D )
no i super!!!!!!!!! przyklejane,profilowane fajnie na sutek,i jakos bardziej chlonne niz z Belli

polecam :)
 
J@god@ pisze:
Ja używałam wkładek bardzo długo bo ponad 3 miesiące ::),
:laugh: :laugh: :laugh: moja droga to bardzo krótko!!!! ja dalej używam a tu już niedługo skończy sie 8 miesiąc i nie zanosi się żebym miała przestać uzywać tych wkłądek (no chyba że przestanę karmić ;) )

odradzam : bella!!!

polecam : johnson &johsnon 8) są idealne :) .

 
cześć
używałam wkładek prawie 9 miesięcy, czyli przez cały czas karmienia.
U mnie wkładki belli nie sprawdziły się. Choć duże, to często przeciekały na brzegach.
Najbardziej lubiłam johnson & johsnon, ale też dobrze się u mnie sprawdziły wkładaki z canpola i były dużo tańsze niż johnson & johsnon. Jedyną ich wadą było to, że mają dość ostre brzegi.
Pozdrawiam
Giza
 
Ja na początek kupiłam za smieszną kaskę wkładki laktacyjne babydream w Rossmanie
Mam tez kilka sztuk wkładek Anevtu - dostałam gratis przy zakupach produktów Aventu
Na pobyt w szpitalu powinno wystarczyć

Ale zastanawiam sie co potem czy nie lepiej kupić wkładki wielokrotnego uzytku, takie co prac mozna ??
Szczerze powiedziawszy nie sądziłam że przez tyle miesięcy trzeba wkładek uzywać, myslałam że wystarczy tylko do czasu jak laktacja sie unormuje tak więc opcja z wkładkami wielokrotnego uzytku byłaby najwłasciwsza bo inaczej to z torbami mozna pójsc ;)
 
JustaS może się okazać, że Tobie wcale wkładki się nie przydadzą. Ja dostałam kilka opakowań od koleżanek, którym nie były wcale potrzebne. Ja natomiast zużywałam ok 10 wkładak dziennie :( Po jakimś czasie już tylko 4-6 dziennie. A o wkładkach do prania dowiedziałam się dość późno i już mi się nie opłacało ich kupować. No i przy moich potrzebach to musiałabym tez sporo takich wkładek kupić, a to jednorazowo też niemały wydatek.
Pozdrawiam
Giza
 
giza pisze:
JustaS może się okazać, że Tobie wcale wkładki się nie przydadzą. Ja dostałam kilka opakowań od koleżanek, którym nie były wcale potrzebne. Ja natomiast zużywałam ok 10 wkładak dziennie :( Po jakimś czasie już tylko 4-6 dziennie. A o wkładkach do prania dowiedziałam się dość późno i już mi się nie opłacało ich kupować. No i przy moich potrzebach to musiałabym tez sporo takich wkładek kupić, a to jednorazowo też niemały wydatek.
Pozdrawiam
Giza

Dlatego własnie ze do konca nie wiadomo jak to z moją laktacją bedzie nie kupuje więcej wkładek za pudełko 30 szt w Rossmanie zapłaciłam 5 zł mam tez te gratisowe Aventu wiec na poczatek straczy

Choc ja mam przeczucie ze mnie zalewać będzie - bo od 15 tygodnia ze mnie siara wypływała a teraz na koncówce to juz ze mnie tryska ;) dlatego na wszelki wypadek rozglądam sie za wkładkami wielokrotnego uzytku zeby własnie z torbami nie pójsc ;)
 
Ja właśnie tak zrobiłam ze najpierw kupiłam wkładki jednorazowe Gerbera a jak juz wyszłam ze szpitala i laktacja się rozkręciła kupiłam wielokrotnego użytku Avent. Są tam 3 pary i przy moim lejącym się mleku wystarczało, a jak czułam że zbliża się kryzys wkładałam podczas karmienia ręcznik papierowy gdyż u mnie tak było że jedną piersi karmiłam a z drugiej mleko tryskało jak fontanna ;)
 
reklama
używałam canpola-bardzo ostre brzegi kują w brodawkę gdy się przesuną
bellaprzyklejają się i zostaje wata na brodawkach
innych nie używałam bo nie stać mnie na eksperymenty
po domu chodzę bez stanika więc niech sobie cieknie tylko często muszę się przebierać
JustaSteż tak myślę żebyś sie nie spieszyła bo nic nie wiadomo mojej znajomej też podczas ciąży leciało a potem nie miała wcale pokarmu, a mi wcale nie a teraz się zalewam
 
Do góry