reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wózki polecacie i gdzie je kupić w Pile

gdzie w pile znajdują się sklepy z wózkami? czy w któymś z nich obejrzę wózki Mikado, Espiro, Baby Merc, Jet, Bartatino i Treeco?
 
reklama
Hej
Niestety Piła jest moim zdaniem bardzo uboga w ofercie wózków
Wózeczki można obejrzeć
IBI
Jana Styki "świat dziecka"
Kilinskiego "świat dziecka"
Aleja Piastów "Skrzat"

Tylko tyle znam
Ale nie wiem czy znajdziesz w nich wszystkie wyżej wymienione wózki:sorry: ale warto pochodzić pooglądać:tak::tak:
 
Chyba faktycznie więcej nie ma takich sklepów w Pile, ja byłam oglądać też w Chodzieży w sklepie WIT, bardzo polecam, mają duży wybór wszystkiego dla dzieciaczków, są też fajne niedrogie ubranka których są producentem. Zawsze można tam przedzwonić i zapytać czy posiadają te modele wózków które Cię interesują.
 
To ich strona: Wit
Musiałabyś do nich przedzwonić i zapytać jakie akurat mają, bo jak ja byłam parę miesięcy temu to mieli tego dość sporo. Mnie akurat interesowały wózki Jedo, których w Pile nie było a tam tak, oprócz tego część wózków mają na zamówienie.
 
Witajcie,
my z mężem kupowaliśmy wózek w świecie dziecka Pile na ulicy Kilińskiego, mają bardzo duży wybór i naprawde fachową obsługę. Cena porównywalna do tych z internetu, a w razie raklamacji dają wózek zastępczy gratis. Ładne wózki widzieliśmy też w IBI.
 
Czy w którymś pilskim sklepie z wózkami znajdę wózek Treeco? Albo gdzieś w pobliżu.

I czy w Ibi nadal są wózki?
 
Cześć, w IBI nie ma już wózków, są na styki w galerii dziecięcej, na Kilińskiego i na Alei Piastów, ale czy dostaniesz ten o który pytasz to nie wiem.
 
reklama
Marika a o jaki Ci model Treeco chodzi???? moze wklej linka bo ja miałam takowy wózeczek. I nie wiem jak na dzień dzisiejszy ale jak ja kupowałam to w ile ich nie było.
 
Do góry