reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wózki polecacie i gdzie je kupić w Pile

O ten TREECO, BARDZO LEKKI 4-FUNKC. Z FOTELIKIEM 13 KG (1249293633) - Aukcje internetowe Allegro
Jest bardzo ładny jeśli chodzi o kolorki, trochę mnie zraża stelaż metalowy.


W tych sklepach już bylam i niestety wybor niewielki :/ Chociaż w Merkurym wyjątkowo leciutko prowadził się karex twing, a ma również stelaż metalowy i jeśli chodzi o prowadzenie to bardziej mi przypadł, niż np Bolder.

MYślę jeszcze o udaniu się do chodzieży, może ktoś wie jakie wózki tam są?
Ostatnio również ten zwrocil moja uwage:

WÓZEK BABY SMILE NEO+WYSYŁKA GRATIS! - SMILE (1312390064) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Na jana styki na pewno nie ma, niedawno ogladalam tam wozki. Widziałam jakiś x-trail 3w1. nie wiem jaki masz na mysli, i to co zwrocilo moja uwage to, że wózek jest niski, zdecydowanie dla niższych kobiet (wlasnie taka pani go prowadziła).
 
Marika miałam identyczny wózek ale na kołach piankowych. I rama nie jest metalowa ma powłokę satynową (a jest aluminowa) ja byłam z niego bardzoooooo zadowolona!!!!!!!! W Pile trochę już ich jeździ więc rozglądaj się:))))
Jak masz jakieś pytania pisz.
 
Marika miałam identyczny wózek ale na kołach piankowych. I rama nie jest metalowa ma powłokę satynową (a jest aluminowa) ja byłam z niego bardzoooooo zadowolona!!!!!!!! W Pile trochę już ich jeździ więc rozglądaj się:))))
Jak masz jakieś pytania pisz.


niestety jeszcze nie widziałam.
najbardziej interesuje mnie jak wysoko jest gondola, czy na podobnej wysokosci jak np w atlanticu?
czy spacerówka jest obszerna? czy dziecku jest w niej wygodnie? i jak długo w niej pojeździ?

no i najwazniejsze, w jakim sklepie gdzies niedaleko mozna go zobaczyc na zywo?

na razie tylko to mi przychodzi do głowy ;) na zdjęciach wózek wyglada ślicznie i jego cena jest też zachecajaca.
z góry dzięki za odp ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja osobiscie 90% zakupów zrobiłam w sklepach internetowych. Dużo rzeczy obejrzałam osobiście na Styki, wózek i kilka innych obejrzałam i wybrałam jak byłam w Poznaniu, a później zamówiłam wszystko przez internet, bo wychodzi znacznie taniej. Zaopatrywałam sie głownie w Pat i Maks na Polnej w Poznaniu (ceny internetowe niższe niż w samym sklepie) oraz bobomarket w Swadzimiu koło LeroyMerlin. W jednym i w drugim strasznie miła obsługa-wiele rzeczy mogłam uzgodnić telefonicznie-kolory itp.
 
Marika wysokość gondolki jest mniej więcej na wysokości Coneco V3 jednakże jest o wiele większa (dłuższa i szersza). Spacerówka tez należy do tych szerszych. Ja byłam z niego bardzo zadowolona a że obiecałam koleżance więc go sprzedałam.
W Pilskich sklepach raczej nierealne aby go zobaczyć. Jeżeli będzie Ci to pomocne ja porównałabym go do wózka Omega 2W1 OMEGA GONDOLA+SPACERÓWKA MEGA NISKA CENA !!! (1321899417) - Aukcje internetowe Allegro był dostępny w IBI (ale wtedy nie występował w wersji kółek pojedyńczych tylko podwójnych a ja takich nie chciałam) lub do wózka WÓZEK BABY ACTIVE JET+TORBA+FOLIA AŻ 22 KOLORY (1308309080) - Aukcje internetowe Allegro dostępny na Kilińskiego (chyba dobrze ulice podałam)
 
własnie byłam na Kilińskiego oglądać foteliki samochodowe i... sklep chyba się likwiduje bo w środku już nic nie ma, a panie sprzątały ... więc w Pile został już tylko sklep na Styki
 
szkoda, że nie można zobaczyc, bo w ciemno chyba nie zaryzykuje.. ;p

zamykają? a wlasnie jakos niedugo mialam zobaczyc tam ... :crazy:
 
Matko, w tej Pile to za moment wszystkie sklepy z akcesoriami dla dzieci pozamykają :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zostaną nam tylko sklepy z ubrankami, głównie dla dziewczynek :baffled:, w galeriach handlowych :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Ehhh To która wchodzi w spółkę????? na Bydgoskiej/ Podchorążych jest duży pawilon na sprzedaż czy wynajęcie:))) Zaraz otworzymy sklep z akcesoriami dziecięcymi:)))
 
Do góry