reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wybrać mleko modyfikowane dla noworodka?

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Chciałam zaczerpnąć informacji i porad na temat wyboru mleka modyfikowanego dla noworodka od pierwszych dni życia. Ogólnie planuje karmić piersią, ale różnie może być po porodzie, mogę nie mieć pokarmu albo mieć go bardzo mało. Dlatego za wczasu chciałabym zaopatrzyć się w jedno opakowanie na wszelki wypadek żeby nie latać na ostatnią chwilę. Problem w tym, że nie wiem jak się do tego zabrać, na rynku tyle firm prześciga się kto ma lepszy skład blabla. Ktoś coś poleci?
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli chodzi o bebilon to w aptekach DOZ go mają w dobrej cenie, kiedyś to głównie zamawiałam online a teraz kupuję stacjonarnie bo mają zawsze i to duzo rodzajów
reklama
Tak wg dobrze mieć chociaż kartonik mleka na wszelki wypadek. My mieliśmy sytuację że jednego dnia w nocy miałam słabą laktacje i córka nie mogła się najeść a sklepy zamknięte więc uratowało nas mleko które zakupiliśmy na czarną godzinę. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i taki chociaż jeden kartonik może uratować nocke. Jak już pisałam wyżej podawałam NAN,
 
Pójdź do apteki po próbki, zdarza się, że mają. Weź kilka. Można też takie jednorazowe w Rossmanie kupić ale Babilon chyba tylko.

Osobiście polecam humanę lub bebilon.
 
Jeśli chodzi o bebilon to w aptekach DOZ go mają w dobrej cenie, kiedyś to głównie zamawiałam online a teraz kupuję stacjonarnie bo mają zawsze i to duzo rodzajów
 
Rozwiązanie
Do góry