reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zabawki dla niemowlaka?

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2016
Postów
6
Mój 4-miesięczny synek zaczyna interesować się światem. Najczęściej poznaje różne przedmioty, wkładając je sobie do buzi. Czy możecie polecić mi jakieś zabawki, gryzaczki odpowiednie dla jego wieku? Naczytałam się o szkodliwych substancjach w zabawkach, dlatego chciałabym tylko sprawdzone i bezpieczne marki.
 
reklama
Witam! U nas królują gryzaczki z Canpola i Chicco. Tylko co z tego jak lądują na ziemi co 5 minut bo mój mały jeszcze nie potrafi nic sam sobie dłużej utrzymać przy buźce. Przydałoby się coś na jakiejś gumeczce albo rzepie ;) co by nie trzeba było mu tego ciągle trzymać i podnosić…..może ktoś spotkał się z czymś takim ???
 
Cześć. Ja mam wnuczka 6-cio miesięcznego. On uwielbia rzucać wszystkim co ma w rączce. My też szukamy czegoś takiego, co będzie bezpieczne, z atestem, a przy okazji tak wymyślone żeby ciągle nie spadało. Rozmawiałam z innymi babciami i mówiły coś o rękawiczce z gryzakiem, ale zastanawiam się czy to aby na pewno nie jest szkodliwe, i czy można to prać , itd.... muszę poszperać w necie.
 
Ja mojemu maluszkowi kupiłam chyba z canpola zapinaną na rzepy grzechotkę którą przypina się do rączki i są do tego też buciki z grzechotką. Ale ostatnio w necie wypatrzyłam taką rękawiczkę z gryzakiem i zastanawiam się nad jej kupnem nazywa się gumme.
 
Ja widziałam fajną rzecz w sklepi z zabawkami rękawica z kilkoma gryzakami, w różnych kolorach i kształtach. Myślę że każdemu maluszkowi się spodoba. Nie pamiętam dokładnie ale w nazwie było coś glove gumy?
 
No tak, maluszki już tak mają do siebie, że wszystko muszą posmakować, nie wystarczy, że dotkną. Też jestem mamą takiego maleństwa i wiem ile kosztuje mnie nerwów gdy widzę z jakim zapałem ładuje sobie wszystko do buzi.Zaciekawiła mnie ta rękawiczka, może być całkiem fajnym rozwiązaniem. Na spacerach nie wyrzuci z wózka. Muszę poszukać w sklepach
 
Zaciekawił mnie ten produkt o którym piszecie. Znalazłam tą rękawiczkę na allegro i chyba się skuszę. Nie jest tania,ale dość oryginalna. I może w końcu nie będzie trzeba co chwilę podnosić gryzaków z podłogi : ) dzięki dziewczyny!
 
reklama
My mamy jamniczka z Playskool, jakość jest bardzo dobra a mój 2 letni synek cały czas się nim bawi. Wreszcie mogę spokojnie zrobić zakupy a mój syn siedzi w wózku grzecznie :) ma trzy kombinacje przycisków jakich nie widziałam w innych zabawkach. Dodatkowy plus to że łatwo przyczepić do wózka. Zobaczcie sobie #playskool #mojpierwszyprzyjaciel
 
Do góry