reklama

Jakie zabawki???

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez micrus, 14 Luty 2008.

1. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas dokładnie to samo.
    Tyle że Franek nie ucieka ale wrzeszczy jak opętany i wyrywa się.
    U Franka zostało to zdiagnozowane jako nadwrażliwość...wzrokowa. Myślałam, że padnę jak to usłyszałam.

2. Kamea

Kamea Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas jest ostra faza na autka. Ostatnio Kuba poszedł spać z czterema samochodami, 3 pluszakami i dwoma smoczkami. Wczoraj do zestawu doszedł garnuszek i drewniania łyżka. Chłopak zaczyna bawić się w Makłowicza:baffled:

3. reklama
  4. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Franiowa pierwsze słysze o nadwrażliwości wzrokowej , no ale taki zemnie znawca jak z koziej .....(wiadomo) a z tego co pamiętam Franko już miał styczność z farbami ??
    Taka jestem zła na alegro że musiałam to powiedzieć skoro jesteśmy w temacie kupowania zabawek :-p

5. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kamea, u nas faza na autka niekończaca się:)

Andzia, z allegro nie kapuję:)
    Farby tylko pędzelkiem, nie daj Boże dotykać łapkami. Taki problem z SI. Ale to nie wątek na taka dyskusję;-)

6. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a co do autek to tak jak Aga pisze faza niekończąca sie :) - no ale wkońcu to prawdziwi mężczyżni - znawcy , :-D:-D;-)

7. mama_emka

mama_emka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. ania2503

ania2503

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak jak przedmówczyni uznaję tylko i wyłącznie FP - sprawdzone bezpieczne zabwki - niezniszczalne. Mam trójkę pociech w domu i najmłodszy ma jeszcze niektóre z zabawek FP po straszych :) Ostatnio znalazłam fajny sklep w necie z dość dobrym wyborem zabawek z FP zabawkipomi.pl polecam

9. doba80

doba80

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dzieci uwielbiały gryzaczki w różnej formie, gumowe, szeleszczące, materiałowe. Fajny wybór jest na www.mojezabawki.eu

10. reklama
  11. magda_sklep

magda_sklep

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  12. KarKoss

KarKoss Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum